RTX 4050 laptop önerisi

Bütçe
26k
Yani bunu seni HP'den soğutmak için demiyorum, şimdiki modellerle eski modeller arasında çok fark var ama şunu belirteyim, şu ana kadar elimden çok laptop geçti ve sorunlu olan/ dandiklerin çoğu HP idi. Bundan dolayı da HP'yi pek sevmiyorum. Victus alınmaz anlamında demiyorum tabii ki de bunu.

Yani bunu seni HP'den soğutmak için demiyorum, şimdiki modellerle eski modeller arasında çok fark var ama şunu belirteyim, şu ana kadar elimden çok laptop geçti ve sorunlu olan/ dandiklerin çoğu HP idi. Bundan dolayı da HP'yi pek sevmiyorum. Victus alınmaz anlamında demiyorum tabii ki de bunu.

Evet HP de sorunlu marka menteşe kısımları çok sorunlu diye duydum.

Son olarak Nitro'da veya Victus'ta throttling olayı var mı?

İkisinde de var ama oyun performansını etkilemez. Throttle olmayan cihaz yok, MSI titan GT77 bile throttle yapıyor. Önemli olan ne kadar yaptığı.

Victus'un ekranı kötü ondan pek alasım gelmiyor bir de tek elle açılmıyor sallanma olayı da var büyük ihtimalle fiyatlar değişmezse Nitro var 1. sırada şu an ama malzeme kalitesi nasıl bilmiyorum 1 kere vatan da bakmıştım hissiyatı Victus'tan falan kötüydü ama sağlamlığını bilmiyorum.

Geri
Yukarı