RTX 4050 laptopta Minecraft için shader kurulunca 1 FPS görünüyor

kayra1625

Femtopat
Daha fazla  
RTX 4050.
i5 12.nesil
32 GB RAM.
1TB SSD.
Bu sistemle Minecraft'ta shader kullanamiyorum, 1 FPS gösteriyor. Sorun en olabilir?

RTX 4050.
i5 12.nesil
32 GB RAM.
1TB SSD.
Bu sistemle Minecraft'ta shader kullanamiyorum, 1 FPS gösteriyor. Sorun en olabilir?

Crack ise OptiFine sürümünde gir yoksa acamazsin orijinal ise OptiFine indir kur sonra shader kur.

RTX 4050.
i5 12.nesil
32 GB RAM.
1TB SSD.

Optifine veya fabric üzerinden sodium vb. kullanıyor musunuz? Pc laptopsa şarjda oynamıyorsanız şarjda oynayın. Minecraft optimizasyon bakımından iyi bir oyun değil zaten. Kullandığınız shader'ı söyler misiniz?
Birde işlemciyi tam yazın.

Son düzenleme:
OptiFine veya fabric üzerinden sodium vb. kullanıyor musunuz? PC laptopsa şarjda oynamıyorsanız şarjda oynayın. Minecraft optimizasyon bakımından iyi bir oyun değil zaten. Kullandığınız Shader'ı söyler misiniz?
Bir de işlemciyi tam yazın.

İşlemcim i5 12450H
Şarjda oynuyorum
OptiFine kurulu

F3 menüsünü atar mısınız?

Crack ise OptiFine sürümünde gir yoksa acamazsin orijinal ise OptiFine indir kur sonra shader kur.

OptiFine sürümü var zaten

Dosya Ekleri

• IMG_20240309_111052.jpg
    IMG_20240309_111052.jpg
    312,9 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
İşlemcim i5 12450H
Şarjda oynuyorum
OptiFine kurulu

OptiFine sürümü var zaten
Ustam 4050 ekran kartı yerine dahili ekran kartını kullanıyor. Minecraft ı 4050 yi görecek şekilde ayarla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video attım ordaki adımları yaparsan görecektir. Görmesse yardımcı olmaya çalışacam.

Hocam benim bir rehberim vardı yayından kaldırıldı galiba orada anlatmıştım. Arkadaş crackli kullanıyor ise daha kolay. Orijinalde bulamaması garip...

Geri
Yukarı