RTX 4050 vs RTX 3060

Teşekkür ederim bende Asus ROG strix g15 rtx3060 ve Asus ROG strix g15 4050 arasında kaldım

Sence Asus ROG strix g15 rtx 3060mı alayım yoksa Asus ROG strix g16 rtx4050 mi alayım
4050 daha mantıklı gözüküyor. Yeni model bir ekran kartı sonuçta. watt değerleri nedir ? eğer aynıysa 4050 almak daha mantıklı gıbı

Konuyu sürdürmek istiyorum :D Aslında çok yönlü bir durum. 3060 4050 den biraz daha iyi. Seride 4050 en küçük kardeş diyebiliriz. 3060 da 3050 nin biraz büyük abisi gibidir. Ancak yeni teknolojidir son seriler. Yeni teknolojiler destekler. 4050 yerine 4060 bakmak isterim.

Stoğa gelmesini bekleyip Asus almanız.
Bekleyemezseniz de ikisi de değil MSI 45W ekran kartına sahip.
Bu olabilir.

Stoğa gelmesini bekleyip Asus almanız.
Bekleyemezseniz de ikisi de değil MSI 45W ekran kartına sahip.
Bu olabilir.

MSI sitesinde 120W yazmış ama yanlış biliyor olabilir misiniz?

MSI sitesinde 120W yazmış ama yanlış biliyor olabilir misiniz?
Hatamı fark ettim kusura bakmayın.

Farklı yerlere mi bakıyoruz?
1686123308264.png

4060 modeli bile 45W.

Farklı yerlere mi bakıyoruz?
Eki Görüntüle 1810380
4060 modeli bile 45W.
Tekrardan kusura bakmayın adaptör watt'ına bakmışım. Belki yeri değil ama size bir sorum olacak. Ben hem unity geliştirme hem ios geliştirme yapıyorum. Şuan yeni bir mac ve windows kullanabileceğim 2 laptop alma arifesindeyim. Sizi de hackintoshla ilgili forumlarda gördüm bilgili olduğunuzu biliyorum. Unity'i ve XCode'u dual boot olarak kullanabileceğim bir laptop şuanda var mı varsa önerebilirseniz çok mutlu olurum çok araştırdım ama net bir sonuca ulaşamadığım için 2 ayrı laptop alacağım şuan. 2. el de alabilirim.

Tekrardan kusura bakmayın adaptör watt'ına bakmışım. Belki yeri değil ama size bir sorum olacak. Ben hem unity geliştirme hem ios geliştirme yapıyorum. Şuan yeni bir mac ve windows kullanabileceğim 2 laptop alma arifesindeyim. Sizi de hackintoshla ilgili forumlarda gördüm bilgili olduğunuzu biliyorum. Unity'i ve XCode'u dual boot olarak kullanabileceğim bir laptop şuanda var mı varsa önerebilirseniz çok mutlu olurum çok araştırdım ama net bir sonuca ulaşamadığım için 2 ayrı laptop alacağım şuan. 2. el de alabilirim.
Yanlış mı anladım. 2 ayrı laptop almak istiyorsunuz ama biri dual boot hackintosh yapılabilsin.

Yanlış mı anladım. 2 ayrı laptop almak istiyorsunuz ama biri dual boot hackintosh yapılabilsin.
Şöyle ki aslında işimi tek laptopta çözmek istiyorum. Dual boot yapmak istiyorum. Windows'ta unity macOS'ta XCode kullanmak istiyorum ama bunu yapabileceğimden emin olduğum bir laptop bulamadığım için mesela 1 acer 1 mac almak zorunda kalıyorum şuan.

Şöyle ki aslında işimi tek laptopta çözmek istiyorum. Dual boot yapmak istiyorum. Windows'ta unity macOS'ta XCode kullanmak istiyorum ama bunu yapabileceğimden emin olduğum bir laptop bulamadığım için mesela 1 acer 1 mac almak zorunda kalıyorum şuan.
Fazlası olsa daha güzel olur ama harici ekran kartı GTX 1650 olan bir laptop Unity için benim işimi görecektir. İşlemci tarafında ise uyumluluk problemi yaşar mıyım başarılı bir hackintosh kurulumu yapabilir miyim emin olamadığım için uzak durma kararı almıştım ama aslında hala tek laptopla işimi çözmek istiyorum.

Geri
Yukarı