RTX 4060 140W vs RTX 4060 110W

Bütçe
50000
Alternatif
MSI katana modelinden bahsediyordum ama bana kalsa Monster'da tercih edilmez, bizzat deneyimlediğim bir marka fakat deneyimleri üzücüydü.

Şu an CV hazırladığım için aklımdaki 17 inc Helios modelini bulamadım bir ara atarım.
Alternatif olarak bir tek MSI bulabildim, Acer'da da bulamadım, 17 inch 4060 olarak bir üst seviyede Asus var o da 60 binden başlıyor. Monster'da yaşadığınız kötü tecrübe neydi acaba merak ettim, nazar değecek diye korkuyorum da bir kere bile servisten destek almadım, bakımlarını da kendim yaptığım için telefon numarasını dahi bilmem.

Alternatif.

Alternatif olarak bir tek MSI bulabildim, Acer'da da bulamadım, 17 inch 4060 olarak bir üst seviyede ASUS var o da 60 binden başlıyor. Monster'da yaşadığınız kötü tecrübe neydi acaba merak ettim, nazar değecek diye korkuyorum da bir kere bile servisten destek almadım, bakımlarını da kendim yaptığım için telefon numarasını dahi bilmem.

Hocam bu arada servisine diyeceğim bir şey yok, fakat benim kullandığım model yüksek ısılarda çalışan ve fan sesinden insanları rahatsız edebilecek, ağır ve işlevsiz bir modeldi. Benim kullanım amacıma uymayan bir model aynı zamanda hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bazı modellerde kronik sıkıntılar çıkabildiğini duymuştum.

O yüzden forumda asla Monster önerimi bulamazsınız.

Hocam bu arada servisine diyeceğim bir şey yok, fakat benim kullandığım model yüksek ısılarda çalışan ve fan sesinden insanları rahatsız edebilecek, ağır ve işlevsiz bir modeldi. Benim kullanım amacıma uymayan bir model aynı zamanda hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bazı modellerde kronik sıkıntılar çıkabildiğini duymuştum.

O yüzden forumda asla Monster önerimi bulamazsınız.
Yüksek ısı, fan sesi ve ağırlığı benim için problem arz etmiyor. Soğutucu stand ile kullanıyorum, sürekli kulaklık takılı oluyor ve yerinde sabit kaldığı için bunlar kriterlerim arasında sayılmaz aslında. Tek düşündüren kasanın kronik problemi olup olmadığı. Aslında bu yüzden daha pahalı olan alüminyum kasayı tercih etmek istiyorum, plastik kasalar daha problemli diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı