RTX 4060 düşük FPS veriyor

GeForce Denetim Masası'ndan FPS sorunu yaşadığınız oyunun ayarlarına girip orada whisper kısmında kaç FPS yazıyor ona göre arttırıp dener misin?

Whisper modu da açılmıyor, halbuki ekran kartı vb tüm özellikleri destekliyor.

Dosya Ekleri

• 1702142549903.png
    1702142549903.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Merhaba bu laptopu almayı düşünüyordum sorunu çözebildiniz mi?

Benim sorunum RDR2 özelinde diğer oyunlarda spesifik FPS sorunu gözlemlemedim ancak ekran panelinden kaynaklı ghostingler bulunuyor. Çözemememdeki sebep performans modunda ekran kartının full güçte çalışmaması da olabilir. F/P olarak iyi bir ürün ancak daha iyileri de tabii ki bulunmaktadır.

Benim sorunum RDR2 özelinde diğer oyunlarda spesifik FPS sorunu gözlemlemedim ancak ekran panelinden kaynaklı ghostingler bulunuyor. Çözemememdeki sebep performans modunda ekran kartının Full güçte çalışmaması da olabilir. F/P olarak iyi bir ürün ancak daha iyileri de tabii ki bulunmaktadır.

Teşekkür ederim

Benim sorunum RDR2 özelinde diğer oyunlarda spesifik FPS sorunu gözlemlemedim ancak ekran panelinden kaynaklı ghostingler bulunuyor. Çözemememdeki sebep performans modunda ekran kartının Full güçte çalışmaması da olabilir. F/P olarak iyi bir ürün ancak daha iyileri de tabii ki bulunmaktadır.

Oyuna girmeden önce belgelerim RDR2 klasoründeki settings system.xml dosyasını silip öyle girmeyi deneyebilirsiniz belki işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı