RTX 4060 - i5 12400F sistem kaç yıl götürür?

Haha. FG sayesinde en az 3,5-4 senesi var bu sistemin.

Evet 1080P'de kullanacağım ve daha çok FPS oyunları oynayacagım çok zorlayacak oyun oynayacağımı düşünmüyorum zaten oyunlar pahalı.
Hocam merak etmeyin günümüzun en baba oyunu olan rdr2 yi bile 70-80 fps de rahat rahat oynatıyor. İleride daha büyük çaplı oyunları FG sayesinde arkana yaslanıp paşa paşa yine oynayabilirsin.

Haha. Fg sayesinde en az 3, 5-4 senesi var bu sistemin.

Hocam merak etmeyin günümüzun en baba oyunu olan RDR2'yi bile 70-80 FPS de rahat rahat oynatıyor. İleride daha büyük çaplı oyunları fg sayesinde arkana yaslanıp paşa paşa yine oynayabilirsin.

Günümüzün en baba oyunu RDR 2 değil, CP77'dir. 5000 serisi çıkınca 4000 serisindeki fg teknolojisine ne olur belli olmaz.

Günümüzün en baba oyunu RDR 2 değil, CP77'dir. 5000 serisi çıkınca 4000 serisindeki fg teknolojisine ne olur belli olmaz.

Ben 5000 serisi çıkınca bile fg yi sallayacaklarını düşünmüyorum. Tabii inşallah öyle olmaz. Eğer öyle olursa bizde AMD'nin şu anki 3000 serisi için yayınladığı fg gibi bir şeyden 4000 serisinde yararlanırız.(yanlış hatırkamıyorsam 3000 serisine de AMD fg geldi değil mi? Yoksa ayvayı yedikte)

Ben 5000 serisi çıkınca bile fg yi sallayacaklarını düşünmüyorum. Tabii inşallah öyle olmaz. Eğer öyle olursa bizde AMD'nin şu anki 3000 serisi için yayınladığı fg gibi bir şeyden 4000 serisinde yararlanırız.(yanlış hatırkamıyorsam 3000 serisine de AMD fg geldi değil mi? Yoksa ayvayı yedikte)

Geldi hocam geldi AMD kıyak geçti.

Bütün NVIDIA kartlarına geldi AMD çok kral firma. 2000-3000-4000

Yeni konular

Geri
Yukarı