Çözüldü RTX 4060 i9 laptop Valorant'ta sabit 30 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Raporladım seni. Konumu daha fazla kirletmezsen sevinirim.

FPS'im arttı fakat 60 altına düşüyor. Sağ üstte düşük istemci uyarısı alıyorum.

"FPS'i her zaman azamide tut", "pilde azami FPS" gibi degerleri 60FPS olarak gozukuyor. Degiştirin onlari ekranin yenileme hizi ile ayni degere cekin ustu onemli degil. Ve laptop pil tasarrufunda ise şarjda oynayin oyunu ve performans moduna alin.
Sorunun çözümü nedir hocam? Detayli yazarsaniz sevinirim.

Laptop şarja takılı değilmiş aslında takılı ama tuşuna basmayı unutmuşum. Daha fazla tepki yememek için söylemedim ama siz sordunuz diye söylüyorum. Kimsenin kimseye tahamülü yok. Yine de prize takılı değilken 40-50 FPS almak hoşuma gitmedi.Her zaman şarja takılı oynayamayabilirim. Daha fazla uzatılmasını istemiyorum yazmazsanız sevinirim. Sorduğuma pişman oldum.

Laptop şarja takılı değilmiş aslında takılı ama tuşuna basmayı unutmuşum. Daha fazla tepki yememek için söylemedim ama siz sordunuz diye söylüyorum. Kimsenin kimseye tahamülü yok. Yine de prize takılı değilken 40-50 FPS almak hoşuma gitmedi. Her zaman şarja takılı oynayamayabilirim. Daha fazla uzatılmasını istemiyorum yazmazsanız sevinirim. Sorduğuma pişman oldum.

Hocam çözümü bilseniz konuyu açmazsiniz zaten. Takmayin siz onlari, herkes birbirine yardimci olmaya calisiyor. Niyetleri farkli ise bilemem tabii.

Geri
Yukarı