RTX 4060 laptop alınır mı?

fıratduran

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir Gaming laptop almayı düşünüyorum ama hiç laptoptan falan anlamıyorum. Bir Gaming laptop buldum. Özellikleri:

Bluetooth versiyonu:5.2

Wi-Fi versiyonu: Wi-Fi 6

SSD kapasitesi: 1 TB.

Ekran yenileme hızı: 144 Hz.

RGB: Evet.

Ethernet: Evet.

Ekran boyutu:16.5 inç.

Harici ekran kartı: Evet.

Ekran çözünürlüğü (piksel):1920 X 1080.

Çözünürlük standardı: Full HD.

Ekran kartı belleği (GB):8 GB.

İşlemci: Intel Core i5.

İşlemci çekirdek sayısı: 8

İşlemci frekansı:4.4 GHz.

İşlemci nesli: Intel Core 12. nesil.

Minimum işlemci hızı: 2GHz.

Ekran kartı modeli: NVIDIA GeForce RTX 4060.

RAM: 32 GB.

İşlemci modeli: Intel Core i5-12450H

Arkadaşlar.
Kazık mı değil mi? Fiyat 33bin TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir Gaming laptop almayı düşünüyorum ama hiç laptoptan falan anlamıyorum. Bir Gaming laptop buldum. Özellikleri:

Arkadaşlar.

Direkt link atar mısın?

Ürün kazık değil fakat bi linkini yollar mısın benimde kullandığım laptop aylardır kullanıyorum ve bu performansa göre çoook ucuz. https://www.hepsiburada.com/msi-thi...m-HBC00003YCW2Pir-bilgisayar-pm-HBC00003YCW2P isterseniz Ranini ssd sini arttırabilirsiniz.

Arkadaşlar.
Birde bu işlerde markasıda önemli mesela Casper'in oyun bilgisiyarı ne kadar oyun bilgisiyarı olsa da kendisi iş bilgisiyarı iş bilgisiyarı ne kadar oyun bilgisiyarı yapabilir.

Ürün kazık değil fakat bi linkini yollar mısın benimde kullandığım laptop aylardır kullanıyorum ve bu performansa göre çoook ucuz. https://www.hepsiburada.com/msi-thi...m-HBC00003YCW2Pir-bilgisayar-pm-HBC00003YCW2P isterseniz Ranini ssd sini arttırabilirsiniz.

Birde bu işlerde markasıda önemli mesela Casper'in oyun bilgisiyarı ne kadar oyun bilgisiyarı olsa da kendisi iş bilgisiyarı iş bilgisiyarı ne kadar oyun bilgisiyarı yapabilir.
Bunun ekran kartı 45w olması lazım ve tek fanlıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Bunun ekran kartı 45w olması lazım ve tek fanlıydı yanlış hatırlamıyorsam.
O kısmı hatırlamıyorum doğrudur fakat tüm oyunlarda son ayarlarda kasmadan sorunsuz bir şekilde oynatıyor. Yani çok güzel bir cihaz 6 aydır kullanıyorum ve tek bir sorunu yok maşallah.

Kanka yeni konu acmak uzun surer diye direk seni etiketleyip yazayim dedim. Yorumlarda problemli cihaz demisler ama nedir bu cihaz https://www.hepsiburada.com/lenovo-...magaza=Tekramarket&url_src=and-product-detail

3060 30k ya vermek biraz dusundurdu.
Saçmalama olm o fiyata 3060 mı alınır birde markası Lenovo bahsettiğim gibi iş bilgisiyarı ne kadar oyun bilgisiyarı yapabilir. Dilersen benim gönderdiğimi alıp (dediğim 4050) ramini ve ssd sini o fiyata göre arttırabilirsin onu alma kazık o.

O kısmı hatırlamıyorum doğrudur fakat tüm oyunlarda son ayarlarda kasmadan sorunsuz bir şekilde oynatıyor. Yani çok güzel bir cihaz 6 aydır kullanıyorum ve tek bir sorunu yok maşallah.

Saçmalama olm o fiyata 3060 mı alınır bir de markası Lenovo bahsettiğim gibi iş bilgisayarı ne kadar oyun bilgisayarı yapabilir. Dilersen benim gönderdiğimi alıp (dediğim 4050) RAM'ini ve SSD'sini o fiyata göre arttırabilirsin onu alma kazık o.

Pardon ya 4060 la karistirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı