RTX 4060 laptopta LoL'de ilerleyen dakikalarda FPS düşüyor

Choconomiyaki

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. RTX 4060, Intel Core i7 12650H, 16 GB RAM özellikleri olan yeni laptop aldım. LoL'de orta seviye ayarlarda 900-700 küsur FPS'lerde başlarken ileriki zamanda 300 200 küsur FPS'leri görüyorum.

Merhaba. RTX 4060, Intel Core i7 12650H, 16 GB RAM özellikleri olan yeni laptop aldım. LoL'de orta seviye ayarlarda 900-700 küsur FPS'lerde başlarken ileriki zamanda 300 200 küsur FPS'leri görüyorum.
Hocam ne yapacan o kadar FPS'yi bilgisayarı gereksiz zorlarsın ve ısındırırsın. FPS'yi monitör hz'ine sabitle gereksiz ısınmasın.

hocam haklısın zaten 144e sabitleyip oynuyorum ama ekran kartı performansının bu kadar düşmesinin nedeni ne olabilir bu kafamı çok kurcalıyor
Valla hocam tam bilemiyorum ekran kartı ve işlemci sürücülerinizi güncelleyin. NVIDIA Denetim Masasında performans ve kalite ayarlamalarını yapın başka çözüm aklıma gelmiyor.

Ekran kartını güncelledim bir şey değişmedi bence işlemciyi denerim sağ olun tekrardan ayrıca her şey yüksek performansta MUX Switch ekran kartına bağlı vs.

Lolde bende de öyle hocam başlarda 300-400 arası olan minyonlar geldikten sonra
fps 140- 150 oluyor. Durum normal yani

Tamam o zaman işlemcinizi güncelleyin ne de olsa LoL işlemci kullanan bir oyun. Ayrıca Windows'unuzu da güncel tutun.

Şimdi Intel güncellemesini denetledim güncellenecek bir şey bulamadı ve Windows'umda güncel LoL'den mi kaynaklanıyor acaba

LoL'de bende de öyle hocam başlarda 300-400 arası olan minyonlar geldikten sonra
FPS 140- 150 oluyor. Durum normal yani

Hocam umarım öyledir insan tedirgin olmuyor değil Apex'te ultrada 160 180 alıyorum ama bu da normal mi hiç bilmiyorum

Geri
Yukarı