RTX 4060 (Mobil GPU) Performansı nasıl?

jacksonjack

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, bazı kullanıcılar laptop için üretilen RTX 4060 grafik kartları için performans düşüşü olduğunu söylüyor. RTX 4060'lı laptop kullananlar yaşadığı deneyimi aktarabilir mi? RTX 4050 ile kıyaslıyor bazıları. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Hangi ekran kartlı modeli tercih etmeliyim?

Voltaj limitinden dolayı belirli bir watt değerinden sonra performans veremiyor kart fakat bu 4060 ozelinde değil, 4050 ve 4070'de de bulunuyor bu limit. 4050'den daha performanslı her şekilde ama watt değerine göre değişebilir tabii ki.

Voltaj limitinden dolayı belirli bir watt değerinden sonra performans veremiyor kart fakat bu 4060 ozelinde değil, 4050 ve 4070'de de bulunuyor bu limit. 4050'den daha performanslı her şekilde ama watt değerine göre değişebilir tabii ki.
Teşekkürler yanıtınız için. Ben de genel bir sorun mu var acaba diye düşünmüştüm. Almayı düşündüğüm laptopta RTX 4060 kart var 120Watt, sanırım bir problem olmayacaktır.

Teşekkürler yanıtınız için. Ben de genel bir sorun mu var acaba diye düşünmüştüm. Almayı düşündüğüm laptopta RTX 4060 kart var 120Watt, sanırım bir problem olmayacaktır.
Evet, yeterli bir değere sahip. Victus herhalde cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı