RTX 4060 MSI Cyborg 15 laptop nasıldır?

Bütçe
45K
Evet sen daha 10 yaşında iken ben zaten laptop ve desktop kullanıyordum HP'nin ne olduğunu çok iyi biliyorum Omen alırsın bir şey demem lakin Victus'un bulunmuş olduğu segmentte Nitro 16 var iken kesinlikle onu alırım.( 3 defa HP kullandım 2'sinde ısınma sorunundan yandı.)
Senin ne zaman laptop kullandığın önemsiz Donanım Arvişi ve Recep Baltaş tarafından denenmiş ve onaylanmış bir cihaz bu. Yani 1 hafta önce foruma kayıt olmuşsun yazdığın lafa bak. Racon mu kesiyorsun kardeşim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Baltaş'ın kendisi serin çalıştığını söylüyor?

Bak iade ettiğim HP de yaşadığım olay şu şekilde idi Cyberpunk'ta 90 FPS alırken oynama sürem arttıkça drop yemeye FPS'imin düşmeye başladığını görüyordum bu rahatsız edici bir durum. 90 FPS'im 60 olmuş. Isınma sorunu yok demenin sebebi zaten bundan dolayı Power limit. Kısaca HP bizim soğutma sistemimiz iyi değil Power limit mevcut bu şekilde çözüyoruz gibi bir şey.

Senin ne zaman laptop kullandığın önemsiz donanım arvişi ve Recep Baltaş tarafından denenmiş ve onaylanmış bir cihaz bu. Yani 1 hafta önce foruma kayıt olmuşsun yazdığın lafa bak. Racon mu kesiyorsun kardeşim?

Foruma kayıt olmadan önce 2015'ten beri herhangi bir sorunda zaten bakıyordum 1 hafta önce kayıt olmamın ne gibi etkisi var onu anlamadım. Neyse sen deli gibi throttle yiyen laptopu önermeye devam et.

@tolga070707
  • 1080p’de iyi bir oyun performansına sahip
  • Soğutma sistemi iyi bir iş çıkarıyor. İşlemci ve ekran kartı sıcaklıkları kabul edilebilir düzeyde
  • DLSS 3 ve DLSS 3.5
  • PCIe 4.0 SSD ile yüksek performans

Bu direkt Recep Baltaş'ın bu cihaz için yaptığı kendi yorumu. İnanmıyorsan buradanda okuyabilirsin.

Ben sana daha ne kadar kanıt atayim? Gayet güzel çalışan mis gibi bütün Türk sayfaları tarafından önerilmiş bir cihazdır kendisi. HP'de gayet güzel cihazlar yapan bir firma.

@tolga070707 Recep Baltaş ortalama 65 FPS Ultra grafiklerde oynarken GPU 62, CPU'da 75.
@tolga070707 Recep Baltaş ortalama 65 FPS Ultra grafiklerde oynarken GPU 62, CPU'da 75 derece olmuş ama?

@tolga070707 Recep Baltaş ortalama 65 FPS Ultra grafiklerde oynarken GPU 62, CPU'da 75 derece olmuş ama?

Nitro 16 sıvı soğutmalı bir sistem ve çok daha iyi performans sergileyerek daha iyi soğutmaya sahip yani segmentine bakarsak Nitro 16 en iyisi dersin ben Omen alacağım ona bir şey demem Omen hakkında çok fazla şikayet görmedim duymadım Victus'lar neden alınmaz diye bir sürü konu görmüşümdür.( sadece techonapt değil yabancı forumlarada bakarsın orada zaten Victus önerilmez ama Nitro 16'yi tier b de gördüm Victus tier D kategorisinde idi.

Nitro 16 sıvı soğutmalı bir sistem ve çok daha iyi performans sergileyerek daha iyi soğutmaya sahip yani segmentine bakarsak Nitro 16 en iyisi dersin ben Omen alacağım ona bir şey demem Omen hakkında çok fazla şikayet görmedim duymadım Victus'lar neden alınmaz diye bir sürü konu görmüşümdür.( sadece techonapt değil yabancı forumlarada bakarsın orada zaten Victus önerilmez ama Nitro 16'yi tier b de gördüm Victus tier D kategorisinde idi.
Birisinde daha iyi ekran kartı var ama?

VRAM'ler aynı ama 4070 cidden VRAM açısından ölü laptop. 3060 Ti 12 GB VRAM daha iyi performans sergiliyor RAW güçte oda var. HP alacak olursam Omen alırım o fiyatlara çıkarsam ama 40-50 bandında en iyisi Nitro 16 kalite açısından.
VRAM ne alaka ya 1080P oyniyacak adam. Ben daha yazmicam sana gerekli kaynakları attım.

Geri
Yukarı