RTX 4060 olan laptop önerisi

Hepsi FreeDOS zaten. Hocam YouTube'da incelemeleri var bakabilirsin.
Vatanda filan w11 li ya ondan dedim.hocsm. ekstra para verip ugrastirqcak beni. Ama bakiyirum da adam gibi bisey yok deger yani... ilerde ssd yi yukseltirim. Pekinşu en ucuz pttavm olan siteden mi alayım guvenilir midir sizce?

Hepsi FreeDOS zaten. Hocam YouTube'da incelemeleri var bakabilirsin.
Aaa fiyat 41.5 k olmuş 🥲

Vatan da filan W11'li ya ondan dedim. Hocsm. Ekstra para verip ugrastirqcak beni. Ama bakiyirum da adam gibi bir şey yok deger yani... İleride SSD'yi yukseltirim. Pekinşu en ucuz PttAVM olan siteden mi alayım guvenilir midir sizce?

Evet hocam kesinlikle değer. İlerleyen zamanda 1 TB yaparsınız. W11 30 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz zaten. Bitince bazı kısıtlamalar ve sağ altta “windows'u etkinleştir” yazıyor o kadar.

Vatan da filan W11'li ya ondan dedim. Hocsm. Ekstra para verip ugrastirqcak beni. Ama bakiyirum da adam gibi bir şey yok deger yani... İleride SSD'yi yukseltirim. Pekinşu en ucuz PttAVM olan siteden mi alayım guvenilir midir sizce?

AAA fiyat 41.5 k olmuş 🥲

Hocam şansınıza zam gelmiş 😅😔

Evet hocam kesinlikle değer. İlerleyen zamanda 1 TB yaparsınız. W11 30 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz zaten. Bitince bazı kısıtlamalar ve sağ altta “windows'u etkinleştir” yazıyor o kadar.
41.5 k olmus ya :( vay arkadas yok boyle bir şans.

Var mı yine boyle ucuz ama iyi olan cihaz ne kadar ucu olursa o kadar iyi benim icin

Nitro yu mu takip edeyim? Olur olmasına da eger daha dusuk versiyonlari var ise onerebileceginiz o da olur bi inceleyebilirim yani

Nitro'yu mu takip edeyim? Olur olmasına da eger daha dusuk versiyonlari var ise onerebileceginiz o da olur bir inceleyebilirim yani.

Evet takip edin. Düşüğü HP Victus var biraz bekleteceğim atacağım.

Buyrun hocam. Bunun 512 GB halide var ama tavsiyem 1 TB almanız.

Buyrun hocam. Bunun 512 GB halide var ama tavsiyem 1 TB almanız.

Bu arada siz de buna bakar mısınız nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı