RTX 4060 olan laptop önerisi

Nitro takip edin derim ben. Çok satan model bol dalgalanma oluyor. Geçen hafta 4070 modeli 43k ya düşmüştü öyle düşünün.
Öyle yapayım o zaman hp de iyi gibi geldi bana ama neyse bekleyelim

Evet takip edin. Düşüğü HP Victus var biraz bekleteceğim atacağım.

Buyrun hocam. Bunun 512 GB halide var ama tavsiyem 1 TB almanız.
Bu da iyi ama şu nitronun dusmesini bekleyeyim bi. Ilgimi ceken birsey olursa yine size danışırım musait olursanız hocam

Öyle yapayım o zaman hp de iyi gibi geldi bana ama neyse bekleyelim
Karar size kalmış artık hocam. İkiside sağlam model.

Öyle yapayım o zaman HP de iyi gibi geldi bana ama neyse bekleyelim.

Bu da iyi ama şu Nitro'nun dusmesini bekleyeyim bir. Ilgimi ceken bir şey olursa yine size danışırım musait olursanız hocam.

Tabii ki hocam buralardayım okuldan sonra.

Asuslara ne diyorsunuz 30 40 k arasinda ki modeller de saglam olan oluyor mu?
Birde haberiniz var mi bilmiyorum itopya 2 hafta once bazı laptoplara %30 40 civarlarinda muazzam indirimler yapmisti 50 55 k lık laptop 40 43 e dusmustu peki onlar alınır mıydı yoksa sorunlu laptopları mı boyle satıyorlar?

Birde haberiniz var mi bilmiyorum itopya 2 hafta once bazı laptoplara %30 40 civarlarinda muazzam indirimler yapmisti 50 55 k lık laptop 40 43 e dusmustu peki onlar alınır mıydı yoksa sorunlu laptopları mı boyle satıyorlar?
Harbiden mi? Hiç duymadım.

Bende laptop alacağım hocam yakın zamanda inşallah

Bu mu daha iyi yoksa Nitro 5 4060 mı ?

Harbiden mi? Hiç duymadım.

Bende laptop alacağım hocam yakın zamanda inşallah
Aynen ben ileride alacaktim fakat itopya da o indirimleri gorunce 1 hafra sonra baktim gitmiş. Sonra yonumus degisip burada baska laptop sormaya basladim sizlere.. kacirmasaydım orada bi msi alırdım.. ama suphelerimde var hic indirimli malın hayrını gormedim de 😂
Insallah kendinize gore birsey alırsınız

Geri
Yukarı