RTX 4060- Palit jetstream vs Gigabyte Windforce

4070 ailesiyle paran havaya gitmez en azından, harcadığın her kuruşun karşılığını alırsın. 7500F ile 4070 Super ikilisi senin için çağ kapatıp çağ açar. Güzel seçim.

Hocam bir de son bir sorum var. Örnek veriyorum Galax ekran kartı tükendi, onun yerine Palit, INNO3D, Zotac gibi markalar sorun çıkarmaz değil mi aralarında falan kalite farkı yoktur değil mı hocam.

Hocam bir de son bir sorum var. Örnek veriyorum Galax ekran kartı tükendi, onun yerine Palit, INNO3D, Zotac gibi markalar sorun çıkarmaz değil mi aralarında falan kalite farkı yoktur değil mı hocam.

Aşağı yukarı birbirlerine yakındırlar merak etme. Popüler markaların ucuz modelleri yerine (Gigabyte Windforce, MSI Ventus vb.) bu markaların ürünlerini almak çok daha iyi.

Aşağı yukarı birbirlerine yakındırlar merak etme. Popüler markaların ucuz modelleri yerine (Gigabyte Windforce, MSI Ventus vb.) Bu markaların ürünlerini almak çok daha iyi.

Tamam hocam çok teşekkür ederim siz olmasaydınız 4060 Ti alacaktım şimdi ise 4070 Super alacağım çok sağ olun.

Hocam aslında biraz düşündüm. Ufak para daha ekleyip 4070 Super alacağım. 17000'lik ekran kartından başladık 24'e kadar çıktık 😃. Neyse en azından sizin sayenizde 4060 Ti'dan 4070 Super ekran kartına geçiş yaptım yoksa 4060 Ti alacaktım. Sağ olun iyi akşamlar :)
Super zaten en iyi tercihti bunu anlatmaya çalıştım NVIDIA zaten 4070'i 4 5 yıl sonra bitirir. Bunu anlatmaya çalıştım ve başardım 4070 Super hayırlı olsun.

Super zaten en iyi tercihti bunu anlatmaya çalıştım NVIDIA zaten 4070'i 4 5 yıl sonra bitirir. Bunu anlatmaya çalıştım ve başardım 4070 Super hayırlı olsun.

Sağ olun hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı