RTX 4060 sıcaklık değerleri normal mi?

LiteraryLucky

Kilopat
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, ASUS GeForce DUAL-RTX4060-O8G 8 GB OC 128 bit ekran kartı satın aldım. Daha önceden MSI GeForce GTX 1060 Gaming X kullanıyordum ve her ne olursa olsun sıcaklık değerleri 60 derecenin üzerine kesinlikle çıkmıyordu.

Kartın sıcaklık değerlini test etmek istediğim için bir süre BF 1 oynadım sıcaklık değerleri 65-75 arası değişiyor. Bu değerler BF 1 Ultra ayarlar için normal mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 36
Merhaba, ASUS GeForce DUAL-RTX4060-O8G 8 GB OC 128 bit ekran kartı satın aldım. Daha önceden MSI GeForce GTX 1060 Gaming X kullanıyordum ve her ne olursa olsun sıcaklık değerleri 60 derecenin üzerine kesinlikle çıkmıyordu.

Kartın sıcaklık değerlini test etmek istediğim için bir süre BF 1 oynadım sıcaklık değerleri 65-75 arası değişiyor. Bu değerler BF 1 Ultra ayarlar için normal mi?

O ekran kartında güç tüketimi az. 70'in üstüne çıkmaması gerekiyor benim ekran kartım 69'u geçmiyor.

Fotoğrafta kart 59 derece? CPU ile karıştırmıyorsunuz değil mi? Kasanızın havalandırma durumu ne bilmiyorum ama aynı kartı 66 derecenin üstünde görmedim pek.

Geri
Yukarı