RTX 4060 sistem alınır mı?

gglagise

Picopat
Daha fazla  
Merhaba şu sistemi almayı düşünüyorum:

Sizce alınır mı?
Ayrıca setup için 45 cm genişliği olan yani boyu 45 cm olan masaya kurulur mu?

Alınmaz, hem pahalı hem de monitör,ram ssd klavye gibi bileşenlerin ne olduğu belli değil dragos diye bir etiket vurmuşlar.

Monitör

Artan bütçeye klavye mouse alırsınız.

Ram, SSD markası hakkında herhangi bir bilgi yok, anakartı göremedim bile. Almanızı tavsiye etmem. Sinerji gibi daha güvenilir ve sistem içeriklerinde şeffaf olan sitelerden bakınabilirsiniz.

Alınmaz, hem pahalı hem de monitör, RAM SSD klavye gibi bileşenlerin ne olduğu belli değil Dragos diye bir etiket vurmuşlar.

Monitör.

Artan bütçeye klavye mouse alırsınız.

Teşekkürler, bu arada odam biraz fazla dar. Setupu odama kurmak istiyorum 45cm boyu olan yani dikey genişliği 45 cm masaya sığdırabilir miyim?

Teşekkürler, bu arada odam biraz fazla dar. Setupu odama kurmak istiyorum 45cm boyu olan yani dikey genişliği 45 cm masaya sığdırabilir miyim?
Kankam moralini bozmak gibi olmasın ama yetmez bende çalışma masası aldım pc için internetten 45 cm çok küçük geldi en az 60 cm çünkü sığmadı iade kabul etmediler bende evdeki başka bi masayla değiştirdim şuanki masam şimdi ölçtüm senin için 60 cm bana tam yetiyo ders filan çalışcağım zaman klavye monitörün altına giriyo.

Kankam moralini bozmak gibi olmasın ama yetmez bende çalışma masası aldım PC için internetten 45 cm çok küçük geldi en az 60 cm çünkü sığmadı iade kabul etmediler bende evdeki başka bir masayla değiştirdim şu anki masam şimdi ölçtüm senin için 60 cm bana tam yetiyor ders filan çalışcağım zaman klavye monitörün altına giriyor.

Monitörü duvara monte alacağım.
Ayrıca klavyeyi küçük almayı düşünüyorum. Yine de sığmaz mı?

Monitörü duvara monte alacağım.
Ayrıca klavyeyi küçük almayı düşünüyorum. Yine de sığmaz mı?
O zaman sığar ama tavsiyem 60 cm çünkü monitör payıda var bence sistemi aldıktan sonra dene olmadı 60 cm lik alırsın ama kesinlikle internetten alma güzel görünsede büyük olsada dayanıklı olmuyo bazıları benim aldığım tek dokunuşla düşüyodu kısaca sisteme o kadar para verdikten sonra dandik bi masadan dolayı sisteminden olmak istemezsin.

Geri
Yukarı