RTX 4060 sistem Cyberpunk 2077 pahntom liberty oynatır mı?

Onur2077

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba az önce Cyberpunk Phantom libertynin sistem gereksinimlerini gördüm ve işlemci bayağı fazla istiyor. Bu sistemle high- Ultra arası oynayabilir miyim? DLSS 3 açığı kapatır mı? Bir de işlemcim böyle düşük kalması oyunda ne gibi şeyleri etkiler?

Bu arada ekran kartıyla işlemciyi yazmayı unutmuşum RTX 4060, AMD Ryzen 5600.

Merhaba az önce Cyberpunk Phantom libertynin sistem gereksinimlerini gördüm ve işlemci bayağı fazla istiyor. Bu sistemle high- Ultra arası oynayabilir miyim? DLSS 3 açığı kapatır mı? Bir de işlemcim böyle düşük kalması oyunda ne gibi şeyleri etkiler?

Bu arada ekran kartıyla işlemciyi yazmayı unutmuşum RTX 4060, AMD Ryzen 5600.

Tabii ki oynatır.

Eğer işlemci kısmı abartı ise çok rahat oynarsınız. Yinede o önerilen işlemciler korkutmuyor değil.

İşlemci kısmı ise kendi abartıları en zengin ülkelerde bile o kadar 7800x3D ve 12900K kullanıcısı yok.

Oyunun optimize sorunları nedeni ile GTA 4'de olduğu gibi haritanın bazı noktalarında işlemcinin anlık olarak adeta tepesine çöktüğü ve bir anda %30'dan %90 kullanıma çıkarttığı için bu tarz uçuk işlemcileri yazmaları doğal.

Eğer işlemci kısmı abartı ise çok rahat oynarsınız. Yinede o önerilen işlemciler korkutmuyor değil.

Türkiye'yi kenara bırakıyorum buradaki durum firmaların umrunda değil de asıl hitap ettikleri Amerika pazarında bile kimseyi 7800X3D, 12900K'ya geçiremezler.

Hayır bu tarz işlemci gücünde dizüstü bile yok piyasada.

Rahat oynatır. Ultra ayarlar + DLSS + frame generation köklersin akar.

İşlemci kısmı ise kendi abartıları en zengin ülkelerde bile o kadar 7800x3D ve 12900K kullanıcısı yok.

RTX'i hangi ayarda tutmak mantıklı olur? Bende 4060 kullanıyorum Ultra ayarlar Ultra RTX ile 70 100 arası değişiyor FPS değerlerim. Bazen 60'lara da düşüyor şehir içinde. RTX'i kapattığımda ise 100'ün altına düştüğünü görmedim hiç. DLSS kalitede. @kino

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı