RTX 3050 sistem Cyberpunk 2077 ve RDR2 oynatır mı?

Oynarsınız niye oynayamam diye düşündünüz ki? Tabii hangi grafik istediğiniz asıl soru.
Vallahi orta ayarlarda götürsün yeter öyle gözüm yükseklerde değili,teşekkürler yorumun için

Tam bütçen nedir? RTX 3050 evet o oyunları oynatır ama fiyatını hak etmeyen bir ekran kartı RX6600 1000TL farkla 2 kata yakın FPS veriyor.

Bilgisayar konusunda çok aceleci davrandığım için bu sistemi aldım bile önceki sistemim çok kötüydü o yüzden araştırıp etmeden böyle bir sistem aldım ekran kartı hakkında herkes aynısını diyor önemli orta ayarlarda FPS düşmesi yaşamıyayım o bana yeter, tavsiyen için teşekkürler

Oynatırda o sistem alınmaz. 3050 parasını hak eden bir kart değil.

Artık satın aldığım bir sistem olduğu için yapacak pek bir şeyim yok aceleci davrandım, oynatıyorsa sıkıntı yok teşekkürler

İşlemci kötü, özellikle CP77 gibi ağır açık dünya oyunlarında üzebilir. En azından Ryzen 5500 tercih et.
4500 ve 5500 arasında çok bir fark yok demişlerdi , o yüzden tercih ettim

Oynatırda o sistem alınmaz. 3050 parasını hak eden bir kart değil.

Teşekkürler

Vallahi orta ayarlarda götürsün yeter öyle gözüm yükseklerde değili,teşekkürler yorumun için

Bilgisayar konusunda çok aceleci davrandığım için bu sistemi aldım bile önceki sistemim çok kötüydü o yüzden araştırıp etmeden böyle bir sistem aldım ekran kartı hakkında herkes aynısını diyor önemli orta ayarlarda FPS düşmesi yaşamıyayım o bana yeter, tavsiyen için teşekkürler

Artık satın aldığım bir sistem olduğu için yapacak pek bir şeyim yok aceleci davrandım, oynatıyorsa sıkıntı yok teşekkürler

Teşekkürler
Ne ortası hocam :D Yüksekte bile oynayabilirsiniz.

Teşekkürler
Hocam iptal edebiliyorsunuz edin pişman olursunuz. 6600 almak daha mantıklı. Keza 5500 veya 5600 de.

Oynatır tabii ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunlara göz atabilirsin.

Bu videoda mesela Valorant'ta 200-250 FPS arasında alıyor ama bende de bunlar var bende iste 150-180 arası

Ne ortası hocam :D Yüksekte bile oynayabilirsiniz.

Önceki sistemim çok kötüydü o yüzden her türlü görüntüye okeyim :D yorumun rahatlattı beni en azından teşekkürler

Hocam iptal edebiliyorsunuz edin pişman olursunuz. 6600 almak daha mantıklı. Keza 5500 veya 5600 de.

Maalesef elime geldiğinde çok mutluydum ve ondan sonraki süreçte detaylı bir şekilde araştırınca daha iyisini de alabişirmişim dedim kendi içimden ama yapacak bir şey yok, teşekkürler yine de

Maalesef elime geldiğinde çok mutluydum ve ondan sonraki süreçte detaylı bir şekilde araştırınca daha iyisini de alabişirmişim dedim kendi içimden ama yapacak bir şey yok, teşekkürler yine de
Olsun sistem kötü değil çoğu oyunu oynatır. İlerleyen zamanlarda ekran kartı fiyatları düşerse elinizdekini satıp daha iyisini alırsınız.

Sistem para israfı. Sorunun cevabı ise evet. Custom ayarlarda rahat oynatır.

Fiyat olarak fark yok demek istemişlerdir yoksa performans olarak 4500 aşağı yukarı Ryzen 2600 seviyesinde bir işlemci desek yalan olmaz.

3050 dursun da en azından işlemciye bir el atarsın ileride.

Yeni konular

Geri
Yukarı