RTX 4060 sistem nasıl?

furkan_grmes

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 4060 AMD R5 7500F güzel F/P bir sistem bence sizce nasıl?
anakart MSI Pro A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart
İşlemci RAM Kasa ve PSU Ekran kartı SSD
Toplam 24800 TL bu fiyat bandındaki bence Uprage'ye açık en iyi sistem olabilir doğru dürüst doğru dürüst DDR4 sistemler bile bu fiyata yok neredeyse bu sisteme sizin görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Arkadaşlar RTX 4060 AMD R5 7500F güzel F/P bir sistem bence sizce nasıl?
anakart MSI Pro A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart
İşlemci RAM Kasa ve PSU Ekran kartı SSD
Toplam 24800 TL bu fiyat bandındaki bence Uprage'ye açık en iyi sistem olabilir doğru dürüst doğru dürüst DDR4 sistemler bile bu fiyata yok neredeyse bu sisteme sizin görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Hocam ram'i 2x8 yapsanız iyi olur 1x8 artık eskide kaldı ayrıca anakartınızda 2x m.2 slotu varsa aynı SSD den 1 tane daha almanız daha iyi olabilir enazından ilerde sorun yaşamazsınız.

Hocam RAM biraz daha MHz yüksek alabilirsiniz ve 16 GB olabilir PSU kasa hakkında fikrim yok.
Hocam yazmayı unutmuşum 2•8

Hocam ram'i 2x8 yapsanız iyi olur 1x8 artık eskide kaldı ayrıca anakartınızda 2x m.2 slotu varsa aynı SSD den 1 tane daha almanız daha iyi olabilir enazından ilerde sorun yaşamazsınız.
Hocam dediğiniz gibi 2ssd iyi olur ama malum şartlar bi anda izin vermiyor ram 2•8 yapmayı planlamıştım unutmuşum onu

DDR5 sisteme 1x8 GB RAM nedir babayiğit, DDR3 mü bu?
Hocam 2•8 di aklımdaki unutmuşum 2•8 ve 25600tl ye nasıl bir sistem sizce

Hocam yazmayı unutmuşum 2•8

Hocam dediğiniz gibi 2ssd iyi olur ama malum şartlar bi anda izin vermiyor ram 2•8 yapmayı planlamıştım unutmuşum onu

Hocam 2•8 di aklımdaki unutmuşum 2•8 ve 25600tl ye nasıl bir sistem sizce
Kardeşim bence gaming gen tr de hazır sistemler var onlarada göz at belki f/p daha uygun bir sistem bulursunuz hem hazır olduğu için daha az uğraşırsınız

Geri
Yukarı