RTX 4060 sistem ne kadar eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun, bu saatten sonra kimse size yardım edemez. Ama tüm bunları sorumlusu siz ve egonuz. Belli ki yaşadığınız durumun etkisiyle sağlıklı düşünemiyorsunuz ve garip şeyler yazıyorsunuz. Forumda dolandırıldıktan sonra konu açıp milleti azarlamak yerine almadan önce bu sistem alınır mı diye sorsaydınız veya öneri konusu açsaydınız şu an çok mutluydunuz. Belli ki teknoloji konularında bilgisizsiniz ama egolu davranıp düşünmeden Amerika'dan sistem almak yerine forumda konu açsaydınız bilgisiz olmanızın bir önemi kalmayacaktı.

Neden edemesin peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin ekran kartın ne böyle kıskanıyosun.

Benim ekran kartım sizi ilgilendirmez burada siz konu açıyorsunuz. Sanki içerisinde 4090 varmış triplerine girdiğiniz için öyle bir beyanda bulundum.

Benim ekran kartım sizi ilgilendirmez burada siz konu açıyorsunuz. Sanki içerisinde 4090 varmış triplerine girdiğiniz için öyle bir beyanda bulundum.

4060 iki üstü 4090 bir zahmet girelim havaya.

Bu arkadaş net olarak troll. Önce ki açtığı başlığa da baktım garip gurup şeyler yazmış ciddiye alıp laf anlatmaya gerek yok. Gitsin satsın bakalım 4060ti'lı sistemini 35k'ya.
Yok hocam 4060 Ti'lı sistem de değil, 20 bine satılanlardan (o civarlarda) i3 işlemcili 4060'lı sistemlerden bu. İlk sayfada öyle yazıyor.

Daha diyecek bir şey yok arkadaşa. Kazıklandığı ürünü kazıklandığı fiyata satsın bakalım. İyi günler.

Aynı sistem sevgili dostum şuan 29.999 TL.
Az önce attım ya size 4060 Ti, AMD Ryzen 5 7500F işlemcili DDR 5 sistem 30 bin.

Sizinki maalesef öyle değil. Keşke öyle olsa ama değil. Biraz pahalı almışsınız.

Son düzenleme:
Sistemde monıtorde dahil bunu belirtmiş miydim acaba? Dahil 27 bin.

Sistemde monıtorde dahil bunu belirtmiş miydim acaba? Dahil 27 bin.
Sen en iyisi tüm parçaları marka model yaz. Son olarak söyleyelim sana ne kadar eder. Monitörle birlikte 20k'yı geçer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı