RTX 4060 sisteme PSU önerisi

i5 12 veya 14 - 4060 - H610M - 16 veya 32 RAM - 1TB SSD sistem toplamayı düşünüyorum.
PSU'lar hakkında pek bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.
Bazı PSU'ların voltaj dengesizliklerine karşı korumalı olduğunu duymuştum, bunları nasıl ayırt edebilirim?
450W yeter diye düşünüyorum 4060 için.

Beyler ben 600W önerdim ileri dönük olması için geçmiş konuları gelip açmayın.

Gıcıklığına yazmadım :D 600W+80 kaliteli bir marka bakmalısın yazmışsın. Yani bu daha aşağısı kurtarmaz demeye geliyor. Konu sahibi veya konuyu okuyan başka biri bilmiyorsa bunu gerçek görebilir. Sadece bilgi kirliliğinin önüne geçmeye çalışıyorum.
Ben aşağısı kurtarmaz demedim ileriye dönük olması için 600W sağlıklıdır dedim. Önce gel yazdığımı oku ve anla sonra gel. Geçmişte bir konuda tartıştık ben gerekçelerimi sundum bu konu çok başka. Adam minimum kaç ister demiyor öneri istiyor gidip 450W önerebilirsin sen adama.

Önerileni söylüyorsun sende. :D benim bildiğim draco hocam buna karşı gelir tabii çünkü 450-500W yeten bir sisteme 650W almak mantıksız. Uzatmaya gerek yok bu kadar.
Uzatan yok 650W önermedim 600W önerdim ileriye dönük olması için. O durup dururken önerime gelip laf attı. İsterseniz gidip 450W alabilirsiniz sıfır tabi bulunabilirse.

Son düzenleme:
Bütçe nedir PSU için? Toplama önermem onun için de bütçe söylersen öneri yaparız.
3-6 olabilir fiyatları hakkında pek bilgim yok.

i5 12 veya 14 - 4060 - H610M - 16 veya 32 RAM - 1TB SSD sistem toplamayı düşünüyorum.
PSU'lar hakkında pek bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.
Bazı PSU'ların voltaj dengesizliklerine karşı korumalı olduğunu duymuştum, bunları nasıl ayırt edebilirim?
Toplam bütçem 35 civarı, psu fiyatları hakkında pek bilgim yok ama 3-5 olabilir.

Son düzenleme:
3-6 olabilir fiyatları hakkında pek bilgim yok.

Toplam bütçem 35 civarı, psu fiyatları gakkında pek bilgim yok ama 3-5 olabilir.
Biraz daha artıp alırsan çok iyi olur senin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı