RTX 4060 Ti 16 GB versiyon alınır mı?

Sidardicle

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok uzatmayacağım herkes 4060 Ti ekran kartın kötü olduğunu söylüyor peki onun yerine 16 GB'lik modeli alınırsa fark olur mu, hem VRAM sıkıntısı da olmaz. Zaten Temmuz'da çıkıyor herhalde 4060 Ti 16 GB model.

Arkadaşlar çok uzatmayacağım herkes 4060 Ti ekran kartın kötü olduğunu söylüyor peki onun yerine 16 GB'lik modeli alınırsa fark olur mu, hem VRAM sıkıntısı da olmaz. Zaten Temmuz'da çıkıyor herhalde 4060 Ti 16 GB model.

Çoğu kişi çöp diyor 4070-4070 Ti düşünebilirsiniz

Peki 16GB Halide mi kötü yani onu merak ediyorum temmuzda alacağım ama heyecandan işte araştırmadan duramıyorum net cevap verirseniz sevinirim:D

Peki 16 GB Halide mi kötü yani onu merak ediyorum Temmuz'da alacağım ama heyecandan işte araştırmadan duramıyorum net cevap verirseniz sevinirim:D

4070 al daha iyi 4060 Ti berbat denebilecek bir kart adamlar da haklı yeni kart çıkartamıyorlar üstünde az oynayıp ara model diye satıyorlar :D

Ben alacağım çıktığında VRAM ve CUDA çekirdekleri lazım oluyor. 20K+ verip 4070 Ti'ın 12 GB'ı ile sürünmek ya da eski nesil kartların teknolojik noksanlıklarını daha fazla çekmeye gerek yok.

Çıkış fiyatını şimdiden kestirmek güç ama orta seviye için 4060 Ti 16 GB ile düz 4070 temiz duruyor.

Geri
Yukarı