RTX 4060 Ti 2K'da sorun yaratır mı?

RX 5700XT kullanıyorum ve tüm oyunları en yüksek ayarlarda 2K oynuyorum. Sabit 60FPS. Sadece RDR2 en yüksek ayarlarda 40FPS falan görüyorum.

Geleceğe yönelik bir yatırım değil arkadaşın ki ve sizinki de. RDR2 ne olursa olsun 5 yıllık oyun. Ve VRAM çok sıkıntı yeni oyunlarda. En büyük örneklerinden biri The Last of Us. Peynir ekmek gibi VRAM yiyor.

Rx 5700xt kullanıyorum ve tüm oyunları en yüksek ayarlarda 2k oynuyorum. Sabit 60fps. Sadece Rdr2 en yüksek ayarlarda 40fps falan görüyorum.

Geleceğe yönelik bir yatırım değil arkadaşın ki ve sizinki de. RDR2 ne olursa olsun 5 yıllık oyun. Ve VRAM çok sıkıntı yeni oyunlarda. En büyük örneklerinden biri The Last of Us. Peynir ekmek gibi VRAM yiyor.
The Last of Us optimizasyon konusunda berbat bir oyundur. Optimizasyon konusunda sıkıntısı olmayan hiçbir oyunun şuan 8gb vramde sıkıntı yarattığını görmedim. Ancak dediğiniz gibi ilerleyen senelerde çıkacak oyunlara bir şey diyemem.

The Last of Us optimizasyon konusunda berbat bir oyundur. Optimizasyon konusunda sıkıntısı olmayan hiçbir oyunun şu an 8 GB VRAM'de sıkıntı yarattığını görmedim. Ancak dediğiniz gibi ilerleyen senelerde çıkacak oyunlara bir şey diyemem.

Şu an VRAM tüketimi yüksek birçok oyun var. God of War 1080p de 6 GB VRAM yiyor. 2K da kim bilir ne yapacak. RDR2 6 GB'dan biraz daha fazla yiyor 1080p de yine. Ve bunlar 5 senelik oyun. 2K 8 GB VRAM için sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı