RTX 4060 Ti bilgisayar nasıl?

MythLemon

Decapat
Yer
mersin
Daha fazla  
Meslek
oto tamirci
Değerli arkadaşlar iyi akşamlar. Geçtiğimiz günlerde İtopya üzerinden bir hazır sistem aldım fakat daha elime geçmedi. Oynayacağım oyunlar: War Thunder, CS2 vs.

Özellikler: Gigabyte H610M S2H anakart.
Gigabyte RTX 4060 Ti eagle.
İşlemci i5 12400F.
RAM G.Skill 2x8 3200 MHz.
M.2 SSD Gigabyte 500 NVMe 2.0
Sizce işimi görür mü? Amacım işten sonra biraz uykudan çalıp eğlenmek edeceğiniz yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çok rahat oynatır sisteminiz hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim. Cahilliğimi mazur görün Izoly RX550 i3 3470 Sistemle 4 sene cebelleştikten sonra Renodan inip Mercedes'e binmek gibi olacak anlaşılan. Peki bilgisayar elime geçtikten sonra ilk yapmam gereken şeyler nedir kabaca anlatır mısınız?

Taksitlerle beraber 25000 TL tuttu. Fakat geçtiğimiz günlerde zam geldi iyi ki almışım diyorum. Mesut Çevik Force diye aratırsan bulabilirsin

Çok teşekkür ederim. Cahilliğimi mazur görün izoly rx550 i3 3470 sistemle 4 sene cebelleştikten sonra Renodan inip Mersedese binmek gibi olacak anlaşılan. Peki bilgisayar elime geçtikten sonra ilk yapmam gereken şeyler nedir kabaca anlatır mısınız ?

taksitlerle beraber 25000 tl tuttu. Fakat geçtiğimiz günlerde zam geldi iyiki almılım diyorum. Mesut Çevik force diye aratırsan bulabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Taksitlerle beraber 25000 TL tuttu. Fakat geçtiğimiz günlerde zam geldi iyi ki almışım diyorum. Mesut Çevik Force diye aratırsan bulabilirsin

Taksitle 25k TL sistem için güzel fiyatmış hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Taksitle 25k TL sistem için güzel fiyatmış hocam.
dediğim gibi arkadaşım da alacaktı hesabın kesilmesini bekleyene kadar zam geldi 30 bine patladı çocuğa, yazık oldu.

Dediğim gibi arkadaşım da alacaktı hesabın kesilmesini bekleyene kadar zam geldi 30 bine patladı çocuğa, yazık oldu.

Vallahi ben de bir sistemi gözüme kestirim de her hafta 400 500 bindiriyorlar. Aralığın sonunda alacağım hayırlısıyla.

Vallahi ben de bir sistemi gözüme kestirim de her hafta 400 500 bindiriyorlar. Aralığın sonunda alacağım hayırlısıyla.
Umarım en kısa zamanda istediğinize kavuşursunuz hocam. Ehliyet paramı buna gömdüm ama olsun işten gel duş al yat işten gel duş yat nereye kadar ?

birde bu sistem darboğaz, aşırı ısınma vs yaparmı Mersin'de yaşıyorum malum yaz aylarında sıcaklar Adana ile yarışıyor üzerine su soğutmasıda yok sistemin ama kasası ferah gamebooster marka olmasına rağmen

@pumour hocam kusura bakma rahatsız ediyorum

Son düzenleme:
Umarım en kısa zamanda istediğinize kavuşursunuz hocam. Ehliyet paramı buna gömdüm ama olsun işten gel duş al yat işten gel duş yat nereye kadar?

Bir de bu sistem darboğaz, aşırı ısınma vs yapar mı Mersin'de yaşıyorum malum yaz aylarında sıcaklar Adana ile yarışıyor üzerine su soğutmasıda yok sistemin ama kasası ferah Game Booster marka olmasına rağmen

@pumour hocam kusura bakma rahatsız ediyorum

Hocam kasım indirimleri varken AK400, AG400, SE-214 veya SE-224 alırsanız tadından yenmez. Mersin'in sıcaklığı nasıl olur bilmiyorum ama dediğiniz kadar sıcaksa yaz aylarında biraz sıkıntı çıkarabilir stok fanlar. Ama sıvı soğutucuya vs gerek yok.

DeepCool AK400 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe AK400 AG400'e göre biraz daha sessiz ve şık aralarında fazla soğutma farkı yok Max 2 derece vardır.
https://www.amazon.com.tr/DeepCool-GAMMAXX-AG400-Soğutucu-Boruları/dp/B0B6FD2V1B?th=1&tag=technopattr-21
ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat SE 214 için de aynısı geçerli, kasanın içi güzel dursun diyorsanız RGB özelliği sizi cezbedebilir.

Geri
Yukarı