RTX 4060 Ti güç tüketiminde düşüşler

Warzone da bile vardı. Sadece dl2 değil yani
Hocam şu videoyu bi izler misin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
özellikle dakika 1 ile 2 arası ve 3.50 den sonrasına özellikle bakar mısın

Hocam şu videoyu bi izler misin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
özellikle dakika 1 ile 2 arası ve 3.50 den sonrasına özellikle bakar mısın
Bende bu kadar değildi. Sende fareyi sallayınca fps yerleri öpüyor hiç anlamadım niye. Darboğaz oluyor bazı yerlerde bu arada ama sorun bumu bilemem. Özür dilerim fakat bu beni aşar bence kendi konunu açmalısın.
Kendimce çözümlerim şunlar:
-Ekran kartına yük bindir mesela DLSS varsa kapat. Arada darboğaz oluyor.
-Ekran kartını farklı sistemde dene.
-Çözemez isen bilen birine git bi baktır bence.

Bende bu kadar değildi. Sende fareyi sallayınca FPS yerleri öpüyor hiç anlamadım niye. Darboğaz oluyor bazı yerlerde bu arada ama sorun bu mu bilemem. Özür dilerim fakat bu beni aşar bence kendi konunu açmalısın.
Kendimce çözümlerim şunlar:
-Ekran kartına yük bindir mesela DLSS varsa kapat. Arada darboğaz oluyor.
-Ekran kartını farklı sistemde dene.
-Çözemez isen bilen birine git bir baktır bence.

Bu attığım bu oyuna özel ekstra bir durum zaten, DLSS kapalı oynuyorum o oyunda, tarif ettiğin sorun birebir Dying Light'ta mevcuttu ve Cyberpunk'ta ise senin sorununa benzer bir sorun yaşıyorum bu yüzden dedim acaba benim de anakart mı bozuk.

Bu attığım bu oyuna özel ekstra bir durum zaten, DLSS kapalı oynuyorum o oyunda, tarif ettiğin sorun birebir Dying Light'ta mevcuttu ve Cyberpunk'ta ise senin sorununa benzer bir sorun yaşıyorum bu yüzden dedim acaba benim de anakart mı bozuk.
Bendede CP düzgün çalışmıyordu. Anakart değiştim düzeldi.

Bende de CP düzgün çalışmıyordu. Anakart değiştim düzeldi.

Denemekten bir zarar gelmez senin aldığın anakartın aynısını alıp deneyeceğim. Çünkü yaşadığımız sorun inanılmaz benzer.
DLSS FG açık bir şekilde keyifli keyifli oynarken ne zaman olacağı belli olmamakla birlikte bir anda GPU çektiği watt değerini düşürüp FPS'yi yarı yarıya düşürüyor.

Bende de CP düzgün çalışmıyordu. Anakart değiştim düzeldi.

Hocam bu arada senin Cyberpunk'ta yaşadığın sorunda aynı bu şekil watt sorunu muydu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı