RTX 4060 Ti sıfır sistem açılışta bip sesi veriyor

mehmet3737

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
RTX 4060Tİ
Anakart
Gigabyte H610M V2
İşlemci
i5 13400F
Selamünaleyküm bilgisayarımı yeni aldım topladım. Açılışta bip sesi veriyor belli aralıklarla çözüm yolu bulamadım sistemi eksiksiz kurdum BIOS güncelledim driver yükledim. Ekran kartını ve RAM'lar tekrar söktüm taktım. Memtest ile RAM'lar test edildi. Ekran kartı testi yapıldı günlük kullanıyorum kullanımda bir sorun yok lakin açılıştaki bip sesi rahatsız ediyor artı bilgisayar geç start alıyor. Çözüm önerilerinize açığım video paylaşıyorum. Daha net anlaşılması için.
Watch unnamed | Streamable

Sıkıntı olmaz hocam parca nezdinde garantilidir her biri zamanı dolmadıysa.

15 gün oldu sistemi toplayalı 3 gündür aktif kullanıyorum garanti olması açısından anakart ve işlemciyi göndereyim öyleyse.

5 kısa bip ve 7 kısa bip işlemci hatası demek ama kesin işlemci hatalı denmez, hocam bana kalırsa iki parçayı da gönder ama senin tercihin.

Sana demedim hocam çok bilmiş arkadaşa söyledim. İyi akşamlar :)

Anladım teşekkürler hocam anakart ve işlemciyi göndereceğim.

Kolay gelsin 15 gün önce falan konu açmıştım. Gigabyte H610 anakart ve i5 13400F sistemim var, açılışta 5 defa bip sesi veriyor sistemi İncehesap'dan aldım. Daha kullanamadan sistem arızaları ile boğuşuyorum. Servise gönderdim ürünleri 15 gün sonra herhangi bir arıza yok dediler geri yolladılar sistemde aynı hata devam ediyor açılışta 5 defa bip sesi veriyor öyle açılıyor sistem, servis bunu kabul etmiyor hata olmadığını belirtiyor. Şimdi ne yapayım, nasıl bir yol izleyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı