RTX 4060 Ti sistem alınır mı?

Sunrise yerine MURAT GAMSIZ-MG1 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar
Bunun RAM'ini XPG Lancer yapıp alması daha mantıklı olur.

Bunu al geç o zaman.
Eki Görüntüle 2164972
Görseldeki gibi yap. Soğutucu da var.

Eğer bütçeyi 500-600 artırırım dersen AG400 alıp amazondan prime ile, SSD'yi özelleştirme bölümünden KC3000 seçebilirsin. 32.5k falan oluyor. Amazon.com.tr
hocam 4060 oc alınırmı peki yani idare baya bi süre götürür değil mi ?

Bu daha çok hoşuma gitti biraz daha uygun çalışmıyorum fiyatı arttırmam zorlaşıyor

Hocam neden 4060'a takıldınız? Biraz daha fark verip attığım Pentakill 7A sisteme bakın bütçenizde el veriyorken. Görseldeki gibi yapın sistemi başka birşey değiştirmeyin.

Bu daha çok hoşuma gitti biraz daha uygun çalışmıyorum fiyatı arttırmam zorlaşıyor
Hocam bütçem 32k olur dediniz.

Pentakil 7A çok güzel ancak 32k + soğutucu + Depolama vs. olduğu için yaklaşık 35k yı bulcağı için söyledim

Pentakil 7A çok güzel ancak 32k + soğutucu + Depolama vs. olduğu için yaklaşık 35k yı bulcağı için söyledim
MURAT GAMSIZ-MG1 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar
Bu sistemde Her İstediğim var bu iyi olurmu mesela hem 31k ya geliyo bütcem acayip dar.
sizide yoruyorum kusura bakmayın.

Dostum attığım sistemi incelemiyorsun galiba. Soğutucusu da var SSD'si de var.

MURAT GAMSIZ-MG1 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar
Bu sistemde Her İstediğim var bu iyi olurmu mesela hem 31k ya geliyo bütcem acayip dar.
sizide yoruyorum kusura bakmayın.
Hayır 1k daha koy Pentakill 7A sistemi görseldeki gibi özelleştir. 31k'ya onu almak para israfı.
1712778560792.png

Üstüne tıkla ve görseldeki gibi özelleştirebiliyorsun. Mouse ile tıklarsan farkedersin dostum.
Kusura bakma dostum ekran kartını değiştirmişsin görmedim şimdi oldu + olarak thermalright peerless assassin 120 se İyimidir

Yeni konular

Geri
Yukarı