RTX 4060 Ti sistem için 27 inç 240Hz monitör tavsiyesi

Skunet

Femtopat
Daha fazla  
Technopat ailesi herkese merhaba,​
  • i7 14700K işlemci,​
  • ASUS proart 4060 Ti​
ekran kartına sahip yeni bir PC topladım.
Bu sisteme bir de monitör gerekli, araştırma yaptım fakat güncel teknoloji ile kafam epey karışık.

2K bir monitör gerekli mi inanın bilemiyorum. Şu anda oynadığım tek oyun Steam'de PUBG.

240Hz / 27 inç / IPS (Kesinlikle 27 inç gerekli, 24 inç istemiyorum.) Bir monitör tavsiyesi istiyorum. Mümkünse kendi kullandığınız, deneyimlediğiniz olursa memnun kalırım.​

Son düzenleyen: Moderatör:
27 inç / 240Hz'ler 1080p'de çok kısıtlı modeller var.
Bütçeniz nedir?
( Bundan 3-4 yıl sonrası için ekran kartını değişirsem ) Sonraki yıllar için, 27 inç / 2K bir monitör mü düşünmemiz gerekiyor. Bu arada 2k 240 hz fiyatları cep yakabilir sanırım. Yada 2k 180hz veya 144 hz mi düşünmek gerekir işte bilemiyorum.​

Bütçem şuan maksimum 10 bin bandında...

( Bundan 3-4 yıl sonrası için ekran kartını değişirsem ) Sonraki yıllar için, 27 inç / 2K bir monitör mü düşünmemiz gerekiyor. Bu arada 2K 240 Hz fiyatları cep yakabilir sanırım. Ya da 2K 180Hz veya 144 Hz mi düşünmek gerekir işte bilemiyorum.​

Bütçem şu an maksimum 10 bin bandında...

2k/240Hz için iyi bir sistem lazım ve en az 15K gibi bütçe lazım. O da bugün için konuşuyorum. Zam gelirse ürünlere eski fiyata bulamayız.
4060 için 2K monitör olur ama yeni nesil oyunlar için (çok büyük hikayeli oyunlar EU5) o zaman VRAM düşük kalacaktır. Şu an için alınır mı?-Evet alınır.
10 Bin bandında en çok önerdiğimiz Dell var.

27 inç / 240Hz istiyorsan HP Omen 27s (780G5E9) Monitör değerlendirilebilir.

2k/240Hz için iyi bir sistem lazım ve en az 15K gibi bütçe lazım. O da bugün için konuşuyorum. Zam gelirse ürünlere eski fiyata bulamayız.
4060 için 2K monitör olur ama yeni nesil oyunlar için (çok büyük hikayeli oyunlar EU5) o zaman VRAM düşük kalacaktır. Şu an için alınır mı?-Evet alınır.
10 Bin bandında en çok önerdiğimiz Dell var.

27 inç / 240Hz istiyorsan HP Omen 27s (780G5E9) Monitör değerlendirilebilir.

Bütçemi zorlasam bu monitör için önerin nedir ileriye dönük...

Veya bu,

Bütçemi zorlasam bu monitör için önerin nedir ileriye dönük...

Veya bu,

İkisi de gereksiz pahalı. 2K/240Hz monitör istiyorsan benim önerim HP'dir.

240Hz istemiyorsan F/P bandında olup 2024 zammı yememiş Dell'i öneririm.

Geri
Yukarı