RTX 4060 Ti sistem parçaları uyumlu mu?

Eralp12

Femtopat
Daha fazla  
  • RTX 4060 Ti 8 GB.
  • 3100F
  • ASUS Prime H770-Plus D4.
  • Deep cool CC560 kasa.
  • Gevil EVO Spear 2x8 DDR4 3200 MHz RAM.
  • Kingston NV2 500GB SSD.
  • Game Booster titan 240 120x2 240mm.
  • Performax PG-850G01 850W Gold PSU.

Bu sistem uyumlu mu? Uyumsuz bileşen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizi şöyle bir konuda uyarmak istiyorum. Daha önce hiç Performax'ın PSU'sunu kullanan birini görmedim de duymadım da. Eğer kalitesiz ise tüm sistemi elinize alabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

Anakart olarak da bunlara yönelmeyi düşünebilirsin.

Ve seçtiğiniz işlemci 4060 Ti besler mi bilmiyorum.

O konuda bilgim yok.

Son düzenleme:
Hocam sizi şöyle bir konuda uyarmak istiyorum. Daha önce hiç Performax'ın PSU'sunu kullanan birini görmedim de duymadım da. Eğer kalitesiz ise tüm sistemi elinize alabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

O konuda bilgim yok.
Uyumsuz bileşen yok öyle değilmi ? PSU öneriniz varmı peki ?13100f işlemci overlock yapınca sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm...

Son düzenleme:
Tşk cvplar için ...işlemci 3100f yazmışım.13100f yazıcağıma...

Uyumsuz bileşen yok öyle değilmi ? PSU öneriniz varmı peki ?13100f işlemci overlock yapınca sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm...

O konuda bilgim yok.
Asus tuf gaming b660m-plus-d4 bu önerdiğiniz anakartı almayı düşünüyorum.Fakat 13100f işlemciye turbo boost ile veya anakart ayarlarından Overlock yapma imkanı olurmu?Yani ihtiyaç olursa diye bide bunu sorim dedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı