RTX 4060 ve R5 5600 sistem oyunlarda düşük performans veriyor

Evet, temiz kurulum derken, Windows yeniden kurup sistem disklerin siliyorsun. Kısacası yepyeni bir sistem oluyor, içerisinde hiçbir bilgi bulunmuyor.

Hocam arkadaşımdan flash alıp kendim atıcamda formatı ilk defa atacağım attıkdan sonra hangi sürücüleri indirmem gerekiyor tekrardan ya da kendileri tekrardan iniyor mu?

Tekrardan elinizle kurmanız gerekli hocam.

Hangi sürücüleri kurmanız gerektiğini, YouTube veya Aygıt Yöneticisi'nden üzerinde ünlem olan kısımların, donanım kimliklerini buraya atarsanız, hangilerini indireceğiniz söyleriz.

Tekrardan elinizle kurmanız gerekli hocam.

Hangi sürücüleri kurmanız gerektiğini, YouTube veya Aygıt Yöneticisi'nden üzerinde ünlem olan kısımların, donanım kimliklerini buraya atarsanız, hangilerini indireceğiniz söyleriz.

Hocam şu anda formatlayamam arkadaşımdan almam lazım formatlamam için formatlıyıcağım zaman size yazabilir miyim uygun olursa?

Hocam ben her zaman müsait olmayabilirim, siz formatladığınız zaman yeni konu açın, gerekli arkadaşlar zaten ilgilenir. Olmadı beni etiketlersiniz, müsait olduğum zaman bakarım.

Hocam ben her zaman müsait olmayabilirim, siz formatladığınız zaman yeni konu açın, gerekli arkadaşlar zaten ilgilenir. Olmadı beni etiketlersiniz, müsait olduğum zaman bakarım.

Peki hocam teşekkür ederim ilgi ve alakanız için iyi geceler dilerim sizlere.

@PoliJya hocam format attım ekran kartı sürücüsünü tek güncelledim başka güncellemem gereken bir şey var mı ekstradan acaba? Bu AMD chipset falan fistan işlemci driveri falan var mı acaba?

Son düzenleme:
Evet hocam chipset güncellemesi yapın, SSD varsa yazılımında Firmware güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim, Windows'u güncelleyin, ardından Aygıt Yöneticisi'nden üzerinde ünlem olan sürücülere bakın, eğer ünlem varsa, o sürücünün üzerine sağ tıklayın ve donanım kimliklerine bakın, orada yazan kodları bana atarsanız, sizin için en uygun sürücüyü atabilirim. Artı olarak Microsoft Store'den uygulamaların güncellemelerini yapmanızı tavsiye ederim.

Evet hocam chipset güncellemesi yapın, SSD varsa yazılımında Firmware güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim, Windows'u güncelleyin, ardından Aygıt Yöneticisi'nden üzerinde ünlem olan sürücülere bakın, eğer ünlem varsa, o sürücünün üzerine sağ tıklayın ve donanım kimliklerine bakın, orada yazan kodları bana atarsanız, sizin için en uygun sürücüyü atabilirim. Artı olarak Microsoft Store'den uygulamaların güncellemelerini yapmanızı tavsiye ederim.

Hocam Aygıt Yöneticisi sorunlu benim sanırsam güncel olmuyanları ünlem olarak göstermiyor ekran kartımda güncel değildi fakat aygıt yöneticisinde güncel olarak gözüküyordu ünlem işareti falan yoktu o yüzden tek tek yapmak lazım galiba bende bilmediğim için yapamıyorum.

1715007602547.png

Mesela hocam bu neyin driveri 2006'da kalmış ayrıca chipseti güncelledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı