RTX 4060 Windforce 8 GB vs 3090 24 GB

glhff

Attopat
Daha fazla  
İkisi arasında kaldım. 4 serisi çok istiyorum her türlü 4060 yani 4 serisi DLSS 3 farkıyla tlkatlar ve yeter diye düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Çok abartıyorsun 4 serisinden bahsediyoruz burada
Hocam alın size bir kıyaslama videosu. 4060 vs 3090 videosu bulamadım çünkü arada dağ kadar fark var, en yakın 4060 Ti vs 3090 var, bunlar arasındaki fark bile yer yer neredeyse yarı yarıya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok abartıyorsun 4 serisinden bahsediyoruz burada

Tamam 4 serisi ama serinin giriş kartı bu. Ve bir önceki serinin en güçlü modeli olan 3090'den daha iyi olamaz. Kas gücü ve VRAM olarak büyük avantaj bir tek DLSS 3 desteği yok oda büyük bir eksi değil.

Hocam alın size bir kıyaslama videosu. 4060 vs 3090 videosu bulamadım çünkü arada dağ kadar fark var, en yakın 4060 Ti vs 3090 var, bunlar arasındaki fark bile yer yer neredeyse yarı yarıya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4060 Ti ile bile aralarında 50 FPS fark var. 4060 ötede ağlıyor şu an.

Çok abartıyorsun 4 serisinden bahsediyoruz burada.

Hocam birisi şu anki neslin ortalama kartı diğeri ise önceki neslin en tepe kartı. Saf kas gücü olarak 3090 kesinlikle daha önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı