RTX 4060'lı sistem düşük FPS veriyor

GolgeAdam

Centipat
Merhaba, R5 5600-4060 sistem var. Fortnite da DirectX 12 de 120 FPS, GTA 130 FPS, Valorant 200 FPS alıyorum. 3060 ile kıyaslama yapınca FPS 2 katı düşük sormak istedim değerler normal midir bir sıkıntı var mıdır?

Teşekkürler hocam size de, ancak Fortnite konusunu araştırıcağım.
Fortnite sıkıntılı hocam bende de aynı şekil sistemim sizinkine yakın 1650 super ile oynayan adam benden fazla fps alıyor pcyi ilk aldığım zaman kreatifte 400 belki 450 fps alıyordum windows kurunca fps çakıldı onun üzerine tekrar format attım düzelsin diye düzelmedi:(

Fortnite sıkıntılı hocam bende de aynı şekil sistemim sizinkine yakın 1650 Super ile oynayan adam benden fazla FPS alıyor PC'yi ilk aldığım zaman kreatifte 400 belki 450 FPS alıyordum Windows kurunca FPS çakıldı onun üzerine tekrar format attım düzelsin diye düzelmedi:(

Dediğim gibi ya Fortnite bozuk oyun çok takılmayın sizde hocam 😂 geçmiş olsun.

GTA da eğer extra ayarları açmadan normal ayarları yükseğe aldıysan ve 130 FPS alıyorsan evet bir sorun var demektir çünkü ben gariban R5 2600 ve RX 580 ile en yüksek ayarlarda 90 FPS alıyorum.

GTA da eğer extra ayarları açmadan normal ayarları yükseğe aldıysan ve 130 FPS alıyorsan evet bir sorun var demektir çünkü ben gariban R5 2600 ve RX 580 ile en yüksek ayarlarda 90 FPS alıyorum.

Ama bildiğim kadarıyla GTA 5, 188 FPS üzerine çıkmıyor çıkınca drop sorunu oluyor.

Extra ayarları açmadım sanırım, grafikler kısmında her şey Ultra.

Geri
Yukarı