RTX 4060'lı sistemde CS2 düşük FPS veriyor

meteozsoy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Aşağıdaki sistem bilgilerine sahip bir bilgisayarım var. Fakat CS2'de bu sisteme göre aşırı düşük olan FPS değerlerinde geziyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

işlemci: Intel Core i7-13700H
ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX4060 laptop GPU.
RAM: 32 GB DDR5.

Ekran kartı driverlarını komple silip tekrar yüklemen sorunu çözebilir. Birde intel chipsetlerini yüklemeyi dene. Bende chipset driverları çözmüştü

Aşırı düşük FPS kaç oluyor?

100'lere hatta 70'lere kadar düşüyor.

Ekran kartı driverlarını komple silip tekrar yüklemen sorunu çözebilir. Birde intel chipsetlerini yüklemeyi dene. Bende chipset driverları çözmüştü
Nereden yükleyebilirim chipsetleri?

CS2 son güncellemeden sonra oynanamaz hale geldi.
2 FPS üzerine çıkamıyorum ve menüde fare bile oynatılamıyor.
Dünkü güncellemeyi kastediyorsanız bende ondan önce de böyleydi. Gerçekten çok sorunlu bir oyun.

kanka bende de aynı sistem var aynı sorunları yaşıyoruz çözebildin mi?
Maalesef.

Daha önceden de olan bu düşük FPS sorununuzu nasıl çözdünüz? @meteozsoy
Hocam vallaha sildim artık oyunu, yapacak bir şey bulamadım.

kanka bende de aynı sistem var aynı sorunları yaşıyoruz çözebildin mi?
Hocam başka oyunlarda da düşük FPS sorunu yaşıyor musunuz benim gibi?

Son düzenleme:
Maalesef.

Hocam vallaha sildim artık oyunu, yapacak bir şey bulamadım.

Hocam başka oyunlarda da düşük FPS sorunu yaşıyor musunuz benim gibi?

Hocam galiba senin sistemde laptop ben BIOS ayarlarından dGPU çevirerek kullanmaya başladım. Sadece 4060 kullanıyor sürekli DGPU'ya çevirince FPS 180-200'lere çıktı en azından ufak kasma olmadan yağ gibi akıyor oyun. Galiba Intel graphic kart yüzünden böyle sorun yaşıyoruz bir de işlemci tam performans çalışmıyor bu da ayrı sıkıntı bir dene söylediğimi belki işe yarar. Diğer oyunlarda dediğin Rainbow Six: Siege Online rekabetçi oyunlarda FPS artışı oldu DGPU'ya çevirince. Ama laptopu pille kullanacığın zaman dGPU yu kapatman lazım çok şarj yiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı