RTX 4060Ti sistemde Valorant FPS'i 400'e ulaşmıyor

Kendisi zaten açıklamaya 8 GB yazmış, nasıl bir fikir yürütmemi bekliyordunuz tam olarak anlamadım?

Goodram 2X 8 GB ırdm X 3200MHz CL16 DDR4 kırmızı Single kit RAM.

Single Kit'ler Dual olarak kullanılmıyor mu sanki? Asıl sen nasıl fikir yürütüyorsun onu ben anlamadım. Konu çözüldü uzatmanın anlamı yok.

Single Kit'ler Dual olarak kullanılmıyor mu sanki? Asıl sen nasıl fikir yürütüyorsun onu ben anlamadım. Konu çözüldü uzatmanın anlamı yok.
Kardeş okuduğunu anlamanda bir sorun falan mı var? Kendisi konuyu ilk başta açarken sadece 8GB yazmış, single channel RAM kullandığını düşünüp FPS düşüşü yaşadığını tahmin ettim sadece, bunun nesini uzatıyorsun Allah aşkına?
1708794274824.png

Yani 16 GB RAM bu ekran kartına ve bu işlemciye bu değerler normal mi diyorsunuz? Cyberpunk'da bile 120 FPS alıyorum en yüksek ayarlarda anlamadım gitti ya. D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani 16 GB RAM bu ekran kartına ve bu işlemciye bu değerler normal mi diyorsunuz? Cyberpunk'da bile 120 FPS alıyorum en yüksek ayarlarda anlamadım gitti ya. D

İşlemci oyunu bu. 12400F'in yapısıyla alakalı. AMD tarafı daha başarılı ama kötü bir şey değil. Zaten 144 Hz'in 400 alsan ek bir özellik falan mı kazanıyorsunuz anlamadım. Normal değerlerin.

@ESERRR2233 @Rias_Gremory @624739 Redshift haklı. Konu sahibi arkadaş ilk başta RAM'i single channel olarak belirtti kaç fps alıp almadığını söylemeden. Sonradan düzenleme yapmış. Rias ise konuyu bilmeden ahkam kesmeye kalkmış. Bu durumda aldığın değerler normal konu sahibi arkadaş. Ekran kartın her ne kadar iyi olsa da bu tarz oyunlar işlemciye yük bindirir. Senin de işlemcin çok çok kaliteli bir işlemci değil.

Geri
Yukarı