RTX 4070 alınır mı?

Hatalardan falan korkmanıza gerek yok. Hatalar diğer sistem bileşenlerinden kaynaklanıyor artık. Stabil bir sürücü ile keyfinize bakarsınız. Hem geleceğe dönük olur fazlasıyla. Eğer ikinci el bakıyorsanız, RTX 3090 bile olur. 12 GB pek güzel değil bu zamanda. DLSS 3.0 falan diyecekler ancak ben 12 GB VRAM'e sahip karta yanaşmam.
12 gb Vram'in ne gibi bir sıkıntısı olabilir ki neden yanaşmam dediniz?

Hatalardan falan korkmanıza gerek yok. Hatalar diğer sistem bileşenlerinden kaynaklanıyor artık. Stabil bir sürücü ile keyfinize bakarsınız. Hem geleceğe dönük olur fazlasıyla. Eğer ikinci el bakıyorsanız, RTX 3090 bile olur. 12 GB pek güzel değil bu zamanda. DLSS 3.0 falan diyecekler ancak ben 12 GB VRAM'e sahip karta yanaşmam.

Şimdi baktım da RX 6900XT bazı oyunlarda ciddi fark atıyor peki hangi modelini önerirsiniz 20k civarı olursa güzel olur.

hoşuma gitmişti de neden ki bir sıkıntısı mı var?
Dostum taksitle alacaksan Galax 4070ti ya da PNY 4070 ti al.3k fazla verip(aylık 250 falan daha fazla) daha iyi bir ekran kartı alacaksın ben olsam öyle yapardım.

22500 civarına XFX 7900 XT var. Eğer bütçe o civarlara çıkıyorsa o çok daha mantıklı. 4070 ti’dan bile bir adım önde bir kart. Ayrıca ciddi vram avantajı da var. Eğer bütçe o kadar çıkmıyorsa 18300 TL’ye nitro+ 6900 XT modeli var soğutma da tepe model ve 4070 ile ti arası bir kart.

22500 civarına XFX 7900 XT var. Eğer bütçe o civarlara çıkıyorsa o çok daha mantıklı. 4070 ti’dan bile bir adım önde bir kart. Ayrıca ciddi vram avantajı da var. Eğer bütçe o kadar çıkmıyorsa 18300 TL’ye nitro+ 6900 XT modeli var soğutma da tepe model ve 4070 ile ti arası bir kart.

Bu çok daha mantıklıymış.

22500 civarına XFX 7900 XT var. Eğer bütçe o civarlara çıkıyorsa o çok daha mantıklı. 4070 Ti'dan bile bir adım önde bir kart. Ayrıca ciddi VRAM avantajı da var. Eğer bütçe o kadar çıkmıyorsa 18300 TL'ye Nitro+ 6900 XT modeli var soğutma da tepe model ve 4070 ile Ti arası bir kart.

Bende ki güç kaynağı dediğiniz modele yeter mi (XFX 7900XT) 750W 80+Gold Thermaltake var.

O zaman olursa XFX 7900XT almayı düşünüyorum testlere falan baktım şimdi modeli de güzel sade gözüküyor. Tek sorum tam bilgim yok o yüzden soruyorum ASUS TUF B450M Pro-s'e uyar mı?

O zaman olursa XFX 7900XT almayı düşünüyorum testlere falan baktım şimdi modeli de güzel sade gözüküyor. Tek sorum tam bilgim yok o yüzden soruyorum ASUS TUF B450M Pro-s'e uyar mı?

Sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı