RTX 4070 bilgisayara Windows kurulumu

ardarb45

Picopat
Daha fazla  
RAM
XPG Lancer RGB Black 2x16GB DDR5 6000Mhz CL30
SSD veya HDD modeli
XPG XPG Gammix S70 Blade 1TB
Ekran kartı
PNY RTX 4070 XLR8
Anakart
ASRock B650M PG Riptide
İşlemci
Ryzen 5 7600
Arkadaşlar öncelikle günaydın. Ben yakın zamanda masaüstü bir bilgisayar topladım. Bu bilgisayara Windows 10 kurmak istiyorum ama pek anlamadım rehberlerden, bana anlatabilecek var mı acaba?
Anakart: ASRock B650M pg riptide.
Bilgisayar açılınca direkt BIOS'a atıyor ve BIOS'ta boot diye seçenek var sanırsam orası.

Format USB'si oluşturman gerekiyor eski bilgisayarın varsa oradan oluştur.
Sonra BIOS'a girip birinci boot aygıtı olarak USB'yi seçeceksin kayıt edip bilgisayarı başlattığında Windows kurulum ekranıyla karşılaşacaksın zaten.
Format USB'si hazırlamakla ilgili bir sürü rehber var zaten.

ISO derken hocam pek bilmiyorum. Şu an Microsoft'un sitesine bakıyorum burada bir rehber var bunu takip edeyim mi Download Windows 10

Hocam binlerce açıklayıcı video binlerce rehber binlerce konu var tekrar tekrar format nasıl atılır Windows nasıl konulur diye konu açmadan araştırsanız daha iyi olurdu. . Zaten artık Windows'tan indirince USB'ye ototmatik olarak yazdırabiliyorsunuz USB'ye yaz seçeneği ile.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video daha kolay anlaşılır bunu izleyin.

Geri
Yukarı