RTX 4070 için High Power 750W PSU uygun mu?

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selam başlıkta da gördüğünüz üzere INNO3D RTX 4070 aldım fakat bir şey atlamışım ürün daha gelmedi fakat şunu merak ediyorum, PSU olarak High Power super gd+ 750W almıştım daha önce Full moduler fakat bu PSU'nun içinden bu ekran kartını besleyecek kablo çıkıyor mu ve kablo da yanma durumu olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam peki içinden 4070’e uygun kablo çıkıyor mu ve kablo dayanıklı mı çünkü sistemi topladığım da benchmark yapacağım ve kablo erimesin durduk yere bela almayalım başımıza. :)
4070Ti, 4080,4090 da o kablo ekran kartı kutusundan çıkıyor. 4070 de o kabloya gerek yok zaten. Normal 8 pin ya da 6+2 pin kabloyu taktığınızda çalışıyor. Eğer o kablo gereken bir model alırsanız da zaten ekran kartı kutusundan çıkar. Yani PSU'luk bir durum yok o konuda.

4070Ti, 4080,4090 da o kablo ekran kartı kutusundan çıkıyor. 4070 de o kabloya gerek yok zaten. Normal 8 pin ya da 6+2 pin kabloyu taktığınızda çalışıyor. Eğer o kablo gereken bir model alırsanız da zaten ekran kartı kutusundan çıkar. Yani PSU'luk bir durum yok o konuda.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı