RTX 4070 için monitör önerisi

Atsızz00

Centipat
Daha fazla  
Merhaba RTX 4070'li bir sistem alacağım ve monitörlerden prk anlamıyorum 1080p monotörde darboğaz yapar mı? Bir de bildiğiniz kaliteli monitör varsa önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 4070'e 2K monitör yakışır hocam 1080p de darboğaz yapabilir. Bu kısımda bütçe de önemli ancak siz belirtmemişsiniz. Benim size önerim aşağıdaki monitördür ben kendim de bu monitörden alacağım araştırmalarıma göre iyi bir monitör. Ancak monitörde pivot özelliği yok senin için sıkıntı olmayacaksa önerdiğim monitöre bakabilirsin. İstersen sende araştır biraz aklına yatarsa alırsın.

4070'e 2k monitör yakışır, bütçe belirtin.

4070'e 2k monitör yakışır, bütçe belirtin.
Yani hocam ne kadar ucuz olursa o kadar iyi benim için hangisi uygunsa mecbur alacağım ama madem 1080p darboğaz yapar

RTX 4070'e 2K monitör yakışır hocam 1080p de darboğaz yapabilir. Bu kısımda bütçe de önemli ancak siz belirtmemişsiniz. Benim size önerim aşağıdaki monitördür ben kendim de bu monitörden alacağım araştırmalarıma göre iyi bir monitör. Ancak monitörde pivot özelliği yok senin için sıkıntı olmayacaksa önerdiğim monitöre bakabilirsin. İstersen sende araştır biraz aklına yatarsa alırsın.

Tamamdır hocam biraz araştırayım olmadı bu monitörü alirım

Yani hocam ne kadar ucuz olursa o kadar iyi benim için hangisi uygunsa mecbur alacağım ama madem 1080p darboğaz yapar

Adamakıllı 2K monitörler 7.5 civarından başlıyor, siz net bir bütçe belirtin yardımcı olmaya çalışalım illaki 2K monitör olmak zorunda değil. İşlemci nedir?

Monitör Rev 1.0 ise bu alınabilir

Bu da gayet iyidir.

Şu konuya bakabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı