RTX 4070 ile Squad oynanırken düşük FPS veriyor

mustafa777

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yeni RTX 4070'e geçtim ama Squad'da beklediğim performmansı alamadım. 70-100-120(nadiren) arası FPS alıyorum. Neden acaba, oyun optimazyonundan dolayı mı? Sistem ozellikler.
ASUS RTX 4070 Dual.
R5 5600X.
2x8 = 16 GB RAM.
M.2 SSD.
ASUS TUF Gaming B450M Plus 2 4400MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni RTX 4070'e geçtim ama Squad'da beklediğim performmansı alamadım. 70-100-120(nadiren) arası FPS alıyorum. Neden acaba, oyun optimazyonundan dolayı mı? Sistem ozellikler.
ASUS RTX 4070 Dual.
R5 5600X.
2x8 = 16 GB RAM.
M.2 SSD.
ASUS TUF Gaming B450M Plus 2 4400MHz.
1080p'de epic ayarlarda 115 FPS falan almanız gerek. Bir sıkıntı olmalı.

Squad optimizasyon sıkıntısı olan bir oyundu en son oynadığımda.

RTX kartı olan bir arkadaşım ile benim eski GTX 1050 Ti benzer performanslar veriyordu diye hatırlıyorum.

Tabii biraz süre geçti, illa düzeltmeler yapılmıştır fakat bu durumun kartınızla ilgili değil de oyunla ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum.

1080P'de Epic ayarlarda 115 FPS falan almanız gerek. Bir sıkıntı olmalı.

O FPS'lerde takılıyorum işte Squad oynayan abilerime sordum normal dedi optimizasyon sorunu var oyunda diyorlar ama bilemiyorum.

Squad optimizasyon sıkıntısı olan bir oyundu en son oynadığımda.

RTX kartı olan bir arkadaşım ile benim eski GTX 1050 Ti benzer performanslar veriyordu diye hatırlıyorum.

Tabii biraz süre geçti, illa düzeltmeler yapılmıştır fakat bu durumun kartınızla ilgili değil de oyunla ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum.
Hala düzeltmediler oyunu hala optimizasyon sorunu var

O FPS'lerde takılıyorum işte Squad oynayan abilerime sordum normal dedi optimizasyon sorunu var oyunda diyorlar ama bilemiyorum.

Hala düzeltmediler oyunu hala optimizasyon sorunu var.

Hocam haritadan haritaya göre değişiyor aldığın FPS çöllü otu az olan haritalarda daha fazla, otlak ormanlık olanlarda daha az oluyor genelde. Ve evet optimizasyon sıkıntısı var ciddi bir şekilde.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı