RTX 4070 kaç Dolardan satışa çıkar?

Tahminim 800 doların altını görmez. Nvidia bu nesilde fiyatları biraz abarttı. 7900 XTX ve XT modellerine de bakabilirsin.
Falling GPU prices are story of the past - NVIDIA Ceo.

800 dolardan çıksa bile yine güzel fiyat, ikinci el 3080 Tİ almaktansa sıfır 4070 daha mantıklı olur o durumda. Bir fiyatları belli olsan en azından, ona göre karar verirdik.

Falling GPU prices are story of the past - NVIDIA Ceo.
Mining olayı da bitti, insanlar ekran kartı almayınca bu sefer ne yapacaklar merakla bekliyorum. Birkaç sene öncesinde yaşamıyoruz artık, karaborsa olayları falan bitti. Nvidia'nın bu saçmalamaları beni git gide AMD'ye yakınlaştırıyor. Bu nesilde 7900 XTX'in 999 dolarlık fiyatı çok rekabetçi. Performans olarak 1199 dolarlık RTX 4080 ve 1599 dolarlık RTX 4090 arasında bir yere konumlanacağı söyleniyor.

Mining olayı da bitti, insanlar ekran kartı almayınca bu sefer ne yapacaklar merakla bekliyorum. Birkaç sene öncesinde yaşamıyoruz artık, karaborsa olayları falan bitti. Nvidia'nın bu saçmalamaları beni git gide AMD'ye yakınlaştırıyor. Bu nesilde 7900 XTX'in 999 dolarlık fiyatı çok rekabetçi. Performans olarak 1199 dolarlık RTX 4080 ve 1599 dolarlık RTX 4090 arasında bir yere konumlanacağı söyleniyor.
AMD candır.

Geri
Yukarı