RTX 4070 sisteme 750W PSU yeter mi?

Sarpinyo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 4070 Ti bir sistem toplayacağım. İşlemcim ise AMD Ryzen 7 7700X bu sisteme 750W PSU yeter mi? Merak ediyorum yeterse bana uygun kaliteli modeller atarsanız sevinirim. (Aklımda segotep 750W Power Supply, 80 Plus Gold var)

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 4070 Ti bir sistem toplayacağım. İşlemcim ise AMD Ryzen 7 7700X bu sisteme 750W PSU yeter mi? Merak ediyorum yeterse bana uygun kaliteli modeller atarsanız sevinirim. (aklımda segotep 750W Power Supply, 80 Plus Gold var)

Yeter ama mümkünse 850 watt almanızı tavsiye ederim hocam.

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 4070 Ti bir sistem toplayacağım. İşlemcim ise AMD Ryzen 7 7700X bu sisteme 750W PSU yeter mi? Merak ediyorum yeterse bana uygun kaliteli modeller atarsanız sevinirim. (aklımda segotep 750W Power Supply, 80 Plus Gold var)

4070 Ti'ı daha satın almaydıysanız bütçenizi söyleyin ona göre bir sistem atalım son zamanlarda hazır sistemler çok karlı.

Sağ ol.

Yeter ama mümkünse 850 watt almanızı tavsiye ederim hocam.

Dikkate alacağım hocam.

4070 Ti'ı daha satın almaydıysanız bütçenizi söyleyin ona göre bir sistem atalım son zamanlarda hazır sistemler çok karlı.

Daha almadım, 40K-45K

Kaliteli bilinmiş bir marka alın gayet yeterli sorunsuz kullanırsınız.

Segotep sizce kaliteli mi?

Kaliteli 650W bile yeter.

Sağ ol.

Öyle bir sistem için Corsair, FPS, Deepcool, MSI gibi kaliteli, bilinen marka Gold 750W alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı