RTX 4070 Super + i5 13400F Vatan Bilgisayar sistem alınır mı?

Bütçe
50000
Kasanın kötü olmasının sebebi, hava akışının, malzeme kalitesinin ve içinde gelen PSU'nun kötü olması. Özellikle kasa içindeki PSU aşırı kötü. İki aya elinde kalır yani. 4070 güncel bir kart olsa da o paraya 4070 Super var.
bu fiyata 4070 super i nerede gördünüz, ben kaçırdım belki. Açıkçası attığım sistemi tek tek toplayınca 48 bin oluyor, 8bin indirimli gibi gelince fp olduğunu düşündürdü. ince hesap, sinerji vs bakıyorum bu fiyata bu sistem muadili bulamadım. Kasa için mağazada özelleştirmemi tavsiye edeceğiniz bir kasa var mıdır? en azından marka model seri vs varsa işime çok yarar.

Superior Elite | Intel i5 12600KF | 16 GB DDR5 | Asus RTX 4070 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Bu sistem nasıl olur peki ?

Son düzenleme:
Bu fiyata 4070 Super'i nerede gördünüz, ben kaçırdım belki. Açıkçası attığım sistemi tek tek toplayınca 48 bin oluyor, 8bin indirimli gibi gelince F/P olduğunu düşündürdü. İnce hesap, Sinerji vs bakıyorum bu fiyata bu sistem muadili bulamadım. Kasa için mağazada özelleştirmemi tavsiye edeceğiniz bir kasa var mıdır? En azından marka model seri vs varsa işime çok yarar.

4070 Super'li sistem varda çoğu 7500fli. İşini görmez yani. Kasa için özelleştirme seçeneği yok sistemde. Mağazada özelleştirebilir mısın bilmiyorum. Özelleştirebilirsen, Vento, BitFenix, Lian Li, MSI, ASUS kasalarına yönel. Rampage, Gametech, Gamepower, Turbox, Izoly, Power Boost, bunlardan uzak dur.

4070 Super'li sistem varda çoğu 7500fli. İşini görmez yani. Kasa için özelleştirme seçeneği yok sistemde. Mağazada özelleştirebilir mısın bilmiyorum. Özelleştirebilirsen, Vento, BitFenix, Lian Li, MSI, ASUS kasalarına yönel. Rampage, Gametech, Gamepower, Turbox, Izoly, Power Boost, bunlardan uzak dur.
teşekkürler. Peki bu ekran kartı ve ddr5 sistem için i5 13400f yeterli olur mu? Şöyle bi 5 sene rahat kullanmak isterim. Dediğim gibi oyun vs oynamayacağım ancak bazen render almam gerekecek.

Bir de şu sistem nasıl ? müsaitseniz kötü parçaları özelleştirerek atabilir misiniz?Superior Elite | Intel i5 12600KF | 16 GB DDR5 | Asus RTX 4070 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Teşekkürler. Peki bu ekran kartı ve DDR5 sistem için i5 13400F yeterli olur mu? Şöyle bir 5 sene rahat kullanmak isterim. Dediğim gibi oyun vs oynamayacağım ancak bazen render almam gerekecek.

Bir de şu sistem nasıl? Müsaitseniz kötü parçaları özelleştirerek atabilir misiniz?Superior Elite | Intel i5 12600KF | 16 GB DDR5 | Asus RTX 4070 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Bu ekran kartı ve DDR5 sistem için i5 13400F yeterli.
RAM'i bununla değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı