RTX 4070 Super ve i5 9600K darboğaz yapar mı?

Videolar da yanlış değilse bariz darboğaz var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Darboğaz yok" demedim. O siteler yanlış arkadaşım. Saçma sapan değerler veriyorlar.

Şu anlık yenı anakart ve işlemci alma durumum olmadığı için ekran kartı alıp devam etmek istiyorum. İlerleyen zamanlarda işlemci ve anakart alacağım.

Bende öyle tahmin ettşm o ekran kartına bir 11 veya 12 nesil Intel yakışır. Burada işlemci darbogazından çok anakart besler mi bilemeyecegim o ekran kartını ama 9. nesilde 4070'e darbogaz yapar gibime geliyor.

2 video attım %60'larda geziyor kullanım. Çok saçma da değil site.
Attığın kaynaklar güvenilir değil ve 9600K + 4070 Super gibi spesifik bir kombinasyonun güvenilir kaynağını da bulamazsın çünkü yeni çıktı daha kart. Yeni çıkmış olmasa bile bulmak zor olacaktır çünkü o işlemciye kimse böyle bir GPU takmaz. Ayrıca hadi diyelim ki bu kombinasyonu doğru hesapladı o site, 5600 + RX 6600 XT darboğaz yapıyor diyor bu siteler, onu ne yapacağız?

Attığın kaynaklar güvenilir değil ve 9600k + 4070 Super gibi spesifik bir kombinasyonun güvenilir kaynağını da bulamazsın çünkü yeni çıktı daha kart. Yeni çıkmış olmasa bile bulmak zor olacaktır çünkü o işlemciye kimse böyle bir GPU takmaz. Ayrıca hadi diyelim ki bu kombinasyonu doğru hesapladı, 5600 + RX 6600 XT darboğaz yapıyor diyor bu siteler, onu ne yapacağız?

Hocam ben 4070 olanı buldum iyi bakarsanız :) her siteye o saçma bu güvenilir değil denirse kime inanalım?

Yeni konular

Geri
Yukarı