Çözüldü RTX 4070 Ti düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

brkulk

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:AMD Ryzen 5 7500f
Anakart:ASUS TUF B650M-PLUS
Ekran kartı:ASUS TUF RTX 4070 Ti 12GB
Depolama:Samsung 990 pro 2tb, Adata legend 750 500gb
Ram:Corsair Vengeance rgb 32gb 6000mhz cl30
Güç Kaynağı:ASUS TUF Gaming 850W Gold
Kasa:ASUS TUF GT501
soğutma: Arctic Lq Freezer II 360 a-rgb
Monitör: LG 27GL83A
Klavye:STEELSERIES Apex Pro
Mouse:Asus ROG Gladius II Core
Kulaklık:1MORE H1007,Steelseries nova pro wireless
Ses Sistemi:Harman Kardon BDS 5+1
RAM
16
SSD veya HDD modeli
adata legend 750
Ekran kartı
asus tuf rtx 4070ti
Anakart
asus tuf b650 plus
İşlemci
amd ryzen 5 7500f
Cihazı ilk aldığım gün RDR 2 de 110 FPS alıyordum 4 gün sonra girdiğimde 70 FPS alıyordum bunun sebebi ne olabilir?
PC'yi 3 farklı antivirüs programıyla taradım bir şey çıkmadı Windows 11'e geçmiştim tekrar Windows 10'a geçtim fark eden bir şey olmadı. Güç kaynağı: ASUS TUF 850 watt Gold.

Çözüm
Belgelerden Rockstar Games, RDR 2, Settings, burada system.xml ve PipelineCache verilerini silmeyi dene. Fakat oyun içi ayarların silineceği için baştan yapmak gerekecek, haberin olsun.
Belgelerden Rockstar Games, RDR 2, Settings, burada system.xml ve PipelineCache verilerini silmeyi dene. Fakat oyun içi ayarların silineceği için baştan yapmak gerekecek, haberin olsun.

Çözüm
Windows Update yaptıysa hatalı sürücü kurmuş olabilir.

Hocam dediğiniz gibi yaptım sorun çözüldü gibi 113 FPS alıyorum anlık Ultra ayarlarda ne farkı oldu onu anlamadım ama. Bu arada öncesinde 70 FPS alıyorken GPU kullanımı %99'du şu an 110 FPS de %94 kullanım var kafam çok karıştı :D

Hocam dediğiniz gibi yaptım sorun çözüldü gibi 113 FPS alıyorum anlık Ultra ayarlarda ne farkı oldu onu anlamadım ama. Bu arada öncesinde 70 FPS alıyorken GPU kullanımı %99'du şu an 110 FPS de %94 kullanım var kafam çok karıştı :D
Tam olarak ne yaptığınızı yazarsanız aynı sorunu yaşayıp bu konuyu bulan kişilere yardımcı olabiliriz.

Tam olarak ne yaptığınızı yazarsanız aynı sorunu yaşayıp bu konuyu bulan kişilere yardımcı olabiliriz.

Öncesinde dosyayı başka bir yere kopyaladım save dosyası kaybolmasın diye ardından sadece Settings'i sildim ve oyuna giriş yaptım eski grafik ayarlarımı geri girdim ve sorun çözülmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı