Çözüldü RTX 4070 Ti sistemi kapayınca ekran kartı kırmızı yanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hüdai

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sistem topladım dün ekran kartını taktım( ASUS ROG STRIX 4070 Ti) bir sıkıntı yoktu yüklemede oyunlarda. Sabah bilgisayarı kapatayım biraz dinlensin dedim. Kapattığımda ekran kartında kırmızı bir ışık yanıyordu. Ekran kartına giren pcu kablosunu çıkarttım tekrar taktım. Yine aynıydı üstüne 3'lü kabloyu çıkarttım yerlerini değiştirerek tekrar taktım(1i zorluyordu). Hiçbir sonuç alamadım bilgisi olan var mı? (Power Supply-ASUS ROG 750W)

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Sistem topladım dün ekran kartını taktım( ASUS ROG STRIX 4070 Ti) bir sıkıntı yoktu yüklemede oyunlarda. Sabah bilgisayarı kapatayım biraz dinlensin dedim. Kapattığımda ekran kartında kırmızı bir ışık yanıyordu. Ekran kartına giren pcu kablosunu çıkarttım tekrar taktım. Yine aynıydı üstüne 3'lü kabloyu çıkarttım yerlerini değiştirerek tekrar taktım(1i zorluyordu). Hiçbir sonuç alamadım bilgisi olan var mı? (Power Supply-ASUS ROG 750W)

Hocam ekran kartı açılıyor mu? Yani ekrana görüntü veriyor mu?

Hocam ekran kartı açılıyor mu? Yani ekrana görüntü veriyor mu?

Çözüm
Görüntü veriyor bir sıkıntı yokmuş kusura bakmayın. Geç cevap verdim forumu öğrenmeye çalışıyorum. Yeni ekran kartlarında ASUS model kapatınca sistemi kırmızı ışık yanıyormuş. Sistemin hazır olduğunu, uykuda olduğunu belirtiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı