RTX 4070 Ti Super vs RX 7900 XT

TrBery

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar inanın çok yoruldum. Bir sürü bununla ilgili konu açtım ama bu son olacak. İkisinde iyi kartlar ama karar veremiyorum.

Arkadaşlar inanın çok yoruldum. Bir sürü bununla ilgili konu açtım ama bu son olacak. İkisinde iyi kartlar ama karar veremiyorum.
Dostum DLSS ve FSR olmadan 7900XT yuzde 5 civari daha iyi. Isin icine DLSS FSR Frame Generation ve Ray Tracing geldigi an 4070 TI S tokatlayip geciyor.

Knkm 7900XT diyorum.

Tamam peki sence.

Dedigim gibi her sekilde 7900XT daha kotu. Sebebini acikladim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Testler mevcut.

AMD kullanıcısı olarak söylüyorum bütçeniz varsa AMD'ye bulaşmayın biraz daha düşük performanslı kart olsun ama NVIDIA olsun. 👍

Karşılaştırdığın kartlar arasında bir miktar kas gücü ve VRAM farkı var 4K oyun oynayacaksan kesinlikle 7900XT.

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ve hangi çözünürlükte.

Karşılaştırdığın kartlar arasında bir miktar kas gücü ve VRAM farkı var 4K oyun oynayacaksan kesinlikle 7900XT.

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz ve hangi çözünürlükte.

Oncelikle ortaya cikti bu. AMD oyunlarda VRAM daha fazla tukettigi icin fazladan koyuyor. 16 GB VRAM 4K icin bile yeterli. TLOU tarzi optimizasyon ozurlu oyunlar disinda. Frame Generation olmadan yuzde 10 daha guclu kabul ama driver sorunlari hala bitmiyor. Ustune fg ve DLSS koyarsak 4070 Ti super yok ediyor. Katilmiyorum size.

Yeni konular

Geri
Yukarı