RTX 4070 Ti vs RTX 4070 Super

Sadece Vram değil. RTX harici 7900XT ile 4070Tİ super aynı performansı veriyor. 4070 super' ile arasında performans farkı fazla olduğu içinde RT açsa bile arada gene 7900XT kazanan oluyor.
AMD yazılımından dolayı genelde kaybediyor. Ekran kartları güçlü olabilir ama doğru dürüst çalışmadıktan sonra gücün de bir önemi kalmıyor. AMD ve NVIDIA arasında gidip geliyorum. AMD’nin ekran kartları ne kadar güçlü olsa da yaşanan herhangi problemden sonra keşke NVIDIA alsaydım denme ihtimali çok yüksek.

AMD yazılımından dolayı genelde kaybediyor. Ekran kartları güçlü olabilir ama doğru dürüst çalışmadıktan sonra gücün de bir önemi kalmıyor. AMD ve NVIDIA arasında gidip geliyorum. AMD’nin ekran kartları ne kadar güçlü olsa da yaşanan herhangi problemden sonra keşke NVIDIA alsaydım denme ihtimali çok yüksek.
6000-7000 serisi diğer serilere göre baya sorunsuzlar Özellikle 7000 serisinde şuana kadar kronik veya Driver olarak forumda dahi hiçbir başlığa denk gelmedim. Tabi Nvidia güzel özellikler sunuyor ama hepsi 3rd parti programlar tarafından benzer performansta zaten yapılabiliyor.

Ayrıca AMD desteğini her zaman geriye dönük verdiği için 4-5 sene sonra bile hala AMD'nin yeni teknolojilerini destekleyeceğine emin olabiliyorsun ama Nvidia için.

6000-7000 serisi diğer serilere göre baya sorunsuzlar Özellikle 7000 serisinde şuana kadar kronik veya Driver olarak forumda dahi hiçbir başlığa denk gelmedim. Tabi Nvidia güzel özellikler sunuyor ama hepsi 3rd parti programlar tarafından benzer performansta zaten yapılabiliyor.

Ayrıca AMD desteğini her zaman geriye dönük verdiği için 4-5 sene sonra bile hala AMD'nin yeni teknolojilerini destekleyeceğine emin olabiliyorsun ama Nvidia için.
Yazılımdan kastım bunlar değil. DLSS ve RTX çevremde kullanan birine henüz denk gelmedim. Ben mavi siyah ekran hatalarından söz ediyorum. Çevremdeki çoğu insan NVIDIA kullanıyor ve bu zamana kadar oyundan atma mavi gibi hataları hiç yaşamadık. Ama AMD kullandığım zamanlar ben mavi ekran hatalarıyla uğraştım. Halen daha bunlara benzer yorumlar okuyorum.

@Asla Taviz Vermem beyaz sistemim yok Eagle da almak istemedim ama soğutma kalitesi ve ses seviyesi güzel olduğundan aldım indirimliydi 26 bine aldım.

@Onur Kaan Arslan galax almam yanlış anlamayın.
Eagle kötü bir model değil 4000 serisinde kendini düzelttiler.
Biraz çıkıp şuna bakabilirdin.

@Asla Taviz Vermem beyaz sistemim yok Eagle da almak istemedim ama soğutma kalitesi ve ses seviyesi güzel olduğundan aldım indirimliydi 26 bine aldım.

@Onur Kaan Arslan galax almam yanlış anlamayın.
Siz bilirsiniz. Çok köklü firmadır. Başka markaların çoğu,isminden dolayı bu fiyatlara ulaşıyor. Tamamen insanın kendini tatmin etmesi. Galax hariç,bu işin kralı Asustur oysa ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı