RTX 4070 Türkiye fiyatı

12 GB yeni seri kart üreten NVIDIA'nın fanboyluğunu yapanları ayakta alkışlıyorum.

Hocam boşuna konuşmayın AMD'nin en son çıkan 7900 serisi kartları berbat kimse burada gelip bana AMD'yi savunmasın lütfen hem daha pahalı hem daha kötü ekran kartı çıkartıyorlar.

Bence iyi bile çıkmış hocam 3000 serisine kıyasla çok çok ucuz hala 4070 3080 Ti'dan daha iyi performans veriyor ve daha ucuz 30k ya çok güzel üst seviye bir PC toplanabilir bu ekran kartıyla.

Ben bunu anlamıyorum işte. 3000 seriside zaten gereksiz pahalı çıkmıştı. 3060 STRIX modelinin 16k TLlere çıktığını hatırlıyorum. 3070 ile yanlış hatırlamıyorsam 100 dolar fark var. Ama benim anlamadığım 15000TL fiyatın olayı ne o zaman nasıl baz fiyat bu.

Ben bunu anlamıyorum işte. 3000 seriside zaten gereksiz pahalı çıkmıştı. 3060 STRIX modelinin 16k tllere çıktığını hatırlıyorum. 3070 ile yanlış hatırlamıyorsam 100 dolar fark var. Ama benim anlamadığım 15000TL fiyatın olayı ne o zaman nasıl baz fiyat bu.

Hocam ekran kartları genelde ilk başta NVIDIA'nın gösterdiği fiyattan çıkıyor sonra stok sıkıntıları başlayınca yavaş yavaş zamlar geliyor arada düşüyor sonra yeni nesil kartlar çıkıyor böyle bir döngü var işte bu kartta zamlanacaktır sadece Türkiye'de değil her yerde.

12 GB yeni seri kart üreten NVIDIA'nın fanboyluğunu yapanları ayakta alkışlıyorum.

Hocam DLSS 3.0'dan dolayı 4070 Ti, 3090/Ti yerine bile alınabilir.

Hocam hem daha iyi hem daha ucuz sadece DLSS 3.0 değil daha birçok neden var zaten şu an üst seviye 3000 serisi ekran kartı almak yapabileceğimiz en büyük para israfı.

Hocam ekran kartları genelde ilk başta NVIDIA'nın gösterdiği fiyattan çıkıyor sonra stok sıkıntıları başlayınca yavaş yavaş zamlar geliyor arada düşüyor sonra yeni nesil kartlar çıkıyor böyle bir döngü var işte bu kartta zamlanacaktır sadece Türkiye'de değil her yerde.
Daha stok sıkıntıları başlamadan pahalı çıktı onu ne yapacağız :)

Hocam hem daha iyi hem daha ucuz sadece DLSS 3.0 değil daha birçok neden var zaten şu an üst seviye 3000 serisi ekran kartı almak yapabileceğimiz en büyük para israfı.
RT açarken VRAM'e takılır mıyım? diye düşünmek zorunda değil kimse. Bu arada 7000 serisi kartlar baya iyi. Param olsa kesin alırım.

Geri
Yukarı