RTX 4070 Türkiye fiyatı

Arkadaşım 5 , 6 saat merak edip baktım 14,999 TL idi Asus olanlar , zam yapmışlar keşke ekran görüntüsü alsaydım .

Hocam konunun başına giderseniz fotoğraf paylaşmışım. İlk günde zaten 19 küsürdü beyaz dahil. Şu anda da fiyatlar aynı gözüküyor bende.

Hocam teşekkür ederim. Daha kaç kere yazacağım bilmiyorum ama AMD düşünmüyorum. RTX 4060 serisini düşünecektim fakat arkadaşın dediği VRAM olayı kafamı karıştırdı. Belki beni eleştirirsiniz ama Inno3D gibi markalardan da almak istemiyorum bana pek güven vermiyor.

O halde 4070 iyidir darboğaz konusunu çok sıkıntı yapmıyorsanız. Yok eleştirmem ama 18-19'a çıkınca da insan 21'e 4070ti var diye düşünüyor. Isınan bir kart da olmadığı için marka fazla kritik değil bence. Inno gördüğüm kadarıyla ülkemize yeni gelmiş, Asya'da özellikle oldukça popüler gördüğüm kadarıyla. İlk gözlemlerim de malzeme ve soğutmanın ideal olduğu yönünde. Ama şu boyutu olabilir, satış sonrası destek vs. Asus gibi markalarda daha iyi olabilir. Ama araya 2-3 binlik farklar giriyor az da değil.

O halde 4070 iyidir darboğaz konusunu çok sıkıntı yapmıyorsanız. Yok eleştirmem ama 18-19'a çıkınca da insan 21'e 4070ti var diye düşünüyor. Isınan bir kart da olmadığı için marka fazla kritik değil bence. Inno gördüğüm kadarıyla ülkemize yeni gelmiş, asya da özellikle oldukça popüler gördüğüm kadarıyla.
Yok hocam vardı diye biliyorum Inno ama pek bilinmiyor. Fena değil bütçe yoksa alınır. Genelde en düşük fiyatlı ama alınabilecek ekran kartı oluyor.

Yok hocam vardı diye biliyorum Inno ama pek bilinmiyor. Fena değil bütçe yoksa alınır. Genelde en düşük fiyatlı ama alınabilecek ekran kartı oluyor.
Yani Palit, Zotac, PNY ile aynı kalitede.

O halde 4070 iyidir darboğaz konusunu çok sıkıntı yapmıyorsanız. Yok eleştirmem ama 18-19'a çıkınca da insan 21'e 4070 Ti var diye düşünüyor. Isınan bir kart da olmadığı için marka fazla kritik değil bence. INNO gördüğüm kadarıyla ülkemize yeni gelmiş, Asya da özellikle oldukça popüler gördüğüm kadarıyla. İlk gözlemlerim de malzeme ve soğutmanın ideal olduğu yönünde. Ama şu boyutu olabilir, satış sonrası destek vs. ASUS gibi markalarda daha iyi olabilir. Ama araya 2-3 binlik farklar giriyor az da değil.

18-19'a 4070 Ti göremedim hocam. 20 küsürlerden başlıyordu 4070 Ti'lar. Aslında INNO3D'yi biliyorum ama eski kafa mı var artık ne diyeyim elim yıllardır Türkiye'de satanlardan başkasına gitmiyor.

Yani Palit, Zotac, PNY ile aynı kalitede.

Inno'nun bile Oc modeli 1000 lira fazla. Ama Oc dediği 30-35 mhz fark var. Onun dışında bir tek rengi farklı soğutma falan aynı. Bunda bile bu kadar fiyat farkı var. O yüzden 3-4 bin farka farklı modeller var. O yüzden en ucuz onu buldum, dışarıda da popüler olduğunu görünce aldım açıkçası. İlk izlenimlerim de fena olmadığı yönünde. İleride bir sıkıntı çıkarsa bilemem tabii. Ama elektronik yani en nihayetinde. Hepsi tak diye gidebiliyor.

18-19'a 4070Ti göremedim hocam. 20 küsürlerden başlıyordu 4070Ti'lar. Aslında Inno3D'yi biliyorum ama eski kafa mı var artık ne diyeyim elim yıllardır türkiyede satanlardan başkasına gitmiyor.

18-19'a var demedim ki, 21 dedim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı