RTX 4070 ve i7 13700K sistemde CS2 düşük FPS hissi veriyor

İlk olarak Win 10Windows 11 kullandığını varsayarak.

denetim akış koruması (CFG) kapat​

Tam ekran optimizasyonunu kapat.
Değişken yenileme hızını kapat bunları nasıl yapacağıni bilmiyorsan eğer Google'da YouTube'da açıklayıcı videolar var iyi oyunlar.

Bunlara birazdan bakacağım teşekkür ederim fakat haftalardır yaşamadığım sorun hiçbir ayarla oynamamama rağmen nasıl oluşmuş olabilir? Mantıklı hiçbir şey gelmiyor aklıma.

Bunlara birazdan bakacağım teşekkür ederim fakat haftalardır yaşamadığım sorunhiçbir ayarla oynamamama rağmen nasıl oluşmuş olabilir, mantıklı hiçbir şey gelmiyor aklıma.

Belli olmaz arka planda güncelleme yapmış olabilir sistem bu da bir ihtimal ayrıca daha önce bu sorunu yaşamadığına göre bir şey var sen yine de dediklerimi yap farkı görüceksin sorununu çözmese dahi anı FPS düşmesi kekeleme akıcılık gibi sorunları çözer ileride oynayacağın oyunlar adına.

Çok şey denedim, çözüm bulamadım.

Merhaba. Sistemime işlemci upgrade vs yapıp sıvı soğutucu aldım 240'lık 1.5 ay önce, zaten sıcaklıklarla ilgili bir sorun gözükmüyor programlardan bakınca ancak oyunda 400-600 FPS almama rağmen bazen 290'lara düşüyor, 500 FPS gösterirken hissiyat olarak 100 FPS gibi hissettiriyor. Sonunda iyi bir bilgisayarım oldu diyerek 1.5 aydır mutlulukla açtığım ve rahatlıkla oynadığım bilgisayarım son 1.5 haftadır böyle ve ne yapacağımı bilemiyorum, oyun zevkim kalmadı. NVIDIA sürücüsünü eski sürümlerden birini aldım belki ondandır diye çözüm olmadı. Başka oyun oynamadım, PUBG deneyebilirim ancak onunda eski FPS değerlerini hatırlamıyorum belki hissiyatına bakabilirim. Var mıdır bir fikri olan?

CS2 ile alakalı bir durum bazen bende de oluyor 2 3 saniyeliğine FPS 300 400 olmasına rağmen 60Hz gibi gözüküyor.

Merhaba. Sistemime işlemci upgrade vs yapıp sıvı soğutucu aldım 240'lık 1.5 ay önce, zaten sıcaklıklarla ilgili bir sorun gözükmüyor programlardan bakınca ancak oyunda 400-600 FPS almama rağmen bazen 290'lara düşüyor, 500 FPS gösterirken hissiyat olarak 100 FPS gibi hissettiriyor. Sonunda iyi bir bilgisayarım oldu diyerek 1.5 aydır mutlulukla açtığım ve rahatlıkla oynadığım bilgisayarım son 1.5 haftadır böyle ve ne yapacağımı bilemiyorum, oyun zevkim kalmadı. NVIDIA sürücüsünü eski sürümlerden birini aldım belki ondandır diye çözüm olmadı. Başka oyun oynamadım, PUBG deneyebilirim ancak onunda eski FPS değerlerini hatırlamıyorum belki hissiyatına bakabilirim. Var mıdır bir fikri olan?
ben de sistemimi henüz topladım, ilk çıktığında böyle değildi.
oyun şu an bende de böyle micro droplar yiyorum sistem high end ve yeni.

Bunlara birazdan bakacağım teşekkür ederim fakat haftalardır yaşamadığım sorun hiçbir ayarla oynamamama rağmen nasıl oluşmuş olabilir? Mantıklı hiçbir şey gelmiyor aklıma.
bende de aynı dostum hiçbir ayar oynamadım oyun düzgündü mikro droplar yemeye başladı

Geri
Yukarı